Металопластикова труба в ізоляції

10-2-2019

Труба металопластикова APE Ø16 x. Труба металопластикова Valsir Ø16 x. Труба металопластикова Valsir Ø16 x. Труба металопластикова в ізоляції Valsir Ø16 x. Труба металопластикова Valsir Ø20 х. Труба металопластикова APE Ø20 х. Труба металопластикова в ізоляції APE Ø16 x. Труба металопластикова в ізоляції Valsir Ø20 х. Труба металопластикова Valsir Ø20 х. Труба металопластикова в ізоляції Valsir Ø16 x. Труба металопластикова в ізоляції APE Ø20 х. Труба металопластикова в ізоляції Valsir Ø20 х. Де використовують металопластикову трубу Також хочемо вам порекомендувати Труба в изоляции Valsir Pexal

Все більшою популярністю в процесі облаштування побутових магістральних систем водопостачання та опалення користуються пластикові труби. Сфера їх використання цим не обмежується. Металопластикові напірні системи широко витребувані в промисловому виробництві. Вони використовуються в кондиціонерах, в компресорах при транспортуванні стисненого повітря, в якості захисного екрана при прокладці силових електричних кабелів та інших напрямках. Металопласт може короткочасно витримати (не руйнуючись) температурний показник до 130 градусів. Труба з металопластику має структурну композицію, що складається з п’яти шарів, з’єднаних між собою в єдине ціле.

Внутрішній шар виробу виконаний з поліетилену низького тиску марок (PEX, PERT). Потім йде шар адгезійного (зв’язую-чого) клею і алюмінієвої фольги. Після фольги знову присутній адгезійний клей, а після нього – шар поліетилену. Саме завдяки унікальним властивостям адгезії (надійного прилипання двох різнорідних матеріалів – металпизированной фольги і поліетилену) забезпечується монолітність структури металопластикової труби. Оригінальність технології виготовлення металопластикових труб полягає ще в тому, що алюмінієва фольга, що знаходиться в структурі матеріалу, виконана лазерною заваркою в стик.

Товщина стінки виробу безпосередньо залежить від діаметру. Чим більше діаметр, тим товщина стінки збільшується. Нанесене маркування на корпусі виробу означає наступне: PPH – застосовується тільки для холодного водопостачання та транспортування агресивних середовищ, PPB – використовується виключно для гарячого водопостачання та опалення, PPR і PPRC – універсальні різновиди, які цілком підійдуть для холодного і гарячого водопостачання, в тому числі і для опалення.