Хто такий Макс Поляків

Максим Поляков відомий американський бізнесмен у сфері новітніх технологій і космічних розробок. Зі шкільних років він особливо цікавився біологією, і тому після школи поступив в медичний університет.
Також хочемо вам порекомендувати https://gordonua.com/news/science/maks-polyakov-rasskazal-na-chto-sposobna-novaya-eos-platform-253072.html
Через рік після закінчення університету він заснував свою першу IT компанію, яка займалася створенням програмних продуктів для замовників з Америки та Європи. Одна з них, HitDinamics, згодом була продана американської компанії Hitwise. Створений новий проект Maxymiser, під керуванням Полякова зміг залучити 15 мільйонів доларів зовнішніх вкладень. Проект був визнаний лідером в питаннях тестування та оптимізації. Після дев’яти років успішної діяльності проект придбала компанія Oracle. Успіху під управлінням Полякова добилася і Cupid PLC – мережа для знайомств. Швидке зростання користувачів звернув на себе увагу компанії Deloitte, яка присвоїла їй звання швидкозростаючої компанії в Шотландії, а її керівник Максим Поляков став “Підприємцем року”. Основний напрямок діяльності організації Noosphere Ventures Partners – космічна сфера і цифрові технології. Через три роки він набуває акції Firefly Systems. Фірма знаходить нове народження, і під ім’ям Firefly Aerospace, займається проектуванням вантажних ракет для виведення супутників. В цьому році успіхи компанії зацікавили Військово – повітряні сили Сполучених Штатів Америки, і вони запропонували співпрацю. Максим Поляков має вчений ступінь у сфері міжнародної економіки. Він створив кілька власних нових компаній, друкує наукові статті і має близько десятка винаходів у США. Молоді вчені та студенти розробляють проекти з очищення орбіти від космічного сміття, проводять серйозні дослідження, беруть участь у міжнародному конкурсі космічного моделювання. Компанія займається популяризацією наукових досліджень у молодіжному середовищі, проводить конференції, фестивалі, бере участь у розробці дронов. За підтримку організації космічного моделювання серед молоді, міжнародна організація FAI нагородила його званням почесного члена цієї організації. В особистому житті максим Поляков є люблячим чоловіком і батьком чотирьох дітей.