Як взяти кредит

Как взять кредит
Що потрібно для отримання кредиту.
Також хочемо вам порекомендувати мгновенный кредит онлайн
Наша система побудована на базі штучного інтелекту, ліміти залежать від суми і кількості отриманих і погашених вчасно кредитів з терміном використання більше 5 днів.
На Вашій банківській картці блокується сума до 2 – х грн для перевірки достовірності зазначеної інформації. Не хвилюйтеся, ця сума автоматично розблокується через 1 годину незалежно від рішення про отримання кредиту. Якщо Ви не знаєте заблоковану суму, будь ласка, зателефонуйте на гарячу лінію Вашого банку і уточніть суму транзакції до 2 – х грн.
Натисніть Нагадуємо, будь-яким іншим смартфоном Ви можете скористатися тільки для погашення кредиту.
Ви також можете оплатити а) у своєму онлайн – банкінгу, б) в касі будь-якого банку і в) деяких терміналах за реквізитами компанії. У призначенні платежу потрібно вказати ПІБ та ІПН ( ). Інформуємо, що оплата за реквізитами може йти від декількох годин до 3х днів згідно з нормативами НБУ, що, на жаль, може викликати нарахування додаткових відсотків. Також Банк або Термінал можуть брати комісію за переказ коштів.
Натисніть PS: Пролонгацію можна оформити навіть у Простроченні.
Мені сказали, що можна не повертати кредит, так як ніякого договору не було підписано.
Наша компанія надає фінансові послуги на підставі Ліцензії в повній відповідності з вимогами чинного законодавства України. При укладанні договору в електронному вигляді Клієнт погоджується з Правилами кредитування та Договором оферти, підписавши зазначені документи електронним підписом згідно із Законом України .
Що буде, якщо я не поверну кредит.
У разі виникнення простроченої заборгованості по кредиту Вам буде нараховано пеню в розмірі 29% щодня до повного погашення заборгованості. Після 10 (десять) днів перебування у простроченні інформація про Вашу заборгованості буде передана в Бюро Кредитних Історій, що негативно вплине на ваш кредитний рейтинг і здатність отримувати кредити в майбутньому. Заборгованість за кредитом і відсотками буде стягнуто з Вас у примусовому порядку через суд або із залученням колекторської компанії. Звертаємо увагу, що Закон України дозволяє звернути стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні (списання коштів з рахунків) та примусовій реалізації. Наша місія допомагати клієнтам, бути корисними, і ми хочемо взаємовигідного співробітництва.