Як вибрати відеоспостереження

Как выбрать видеонаблюдение
Щоб захистити квартиру або заміський котедж від зловмисників, варто обзавестися системою відеоспостереження. Вона забезпечує високий рівень безпеки і може відлякати грабіжників, запобігши крадіжку і псування майна. Девайси відрізняються призначенням, комплектацією, матеріалами, способом передачі відеосигналу і ціною. Перед покупкою краще проконсультуватися з фахівцем.
Також хочемо вам порекомендувати https://supremo.com.ua
Комплект складається з декількох компонентів: відеокамери, пристрої для запису, приладу для передачі сигналу, джерела живлення та ін Перший крок — підбір обладнання. Щоб зробити правильний вибір, звертайте увагу на його технічні параметри. За типом з’єднання пристрої діляться на дротові і бездротові (в цьому випадку прокладка кабелів між компонентами не потрібно). Камери бувають цифровими або аналоговими, циліндричними або купольними, з трансляцією кольорового або монохромного зображення.
Вибираючи відеоспостереження для будинку або офісу, не забудьте купити DVR-відеореєстратор. Девайс перетворює відео в потрібний формат, після чого виводить запис на монітор або автоматично зберігає її на жорсткому диску. Реєстратор дозволяє переглядати відео в реальному часі, записувати відео на віддалений сервер, переглядати архівні записи, керувати камерами з трансфокатором.
Традиційне (аналогове) спостереження сьогодні рідко застосовується при охороні об’єктів. На відміну від цифрового, воно перетворює сигнал двічі, що негативно позначається на якості зображення. Дані передаються на відстань до 150 м. Такі девайси коштують дешевше і відомі своєю надійністю, тривалим терміном експлуатації і стійкістю до пошкоджень. Виробники рекомендують використовувати камери цього типу на невеликих об’єктах, щоб спостерігати за ними в режимі реального часу.
Цифрові камери передають чітку деталізовану картинку. Чим вище якість зображення, тим важче потокове відео. В цьому випадку допоможе відеореєстратор з містким жорстким диском. Для віддаленого контролю краще використовувати цифрові IP-відеокамери, які шифрують і стискають сигнал. До того ж, багато IP-моделі живляться по витій парі або оптоволокну допомогою технології PoE. Завдяки цьому системами IP-відеоспостереження оснащують споруджувані об’єкти.