Як вибрати дизайнера


Как выбрать дизайнера
Дизайнери-початківці через свою недосвідченість можуть наробити помилок у процесі проектування. Прикладів масу можна підібрати. Найчастіше у новоспеченого спеціаліста відсутні вельми потрібні знання про структуру інженерних мереж і конструкціях будівель. У такому випадку, вони створюють безглузді пропозиції щодо перепланування та переобладнання житлового простору.
Також хочемо вам порекомендувати Дизайн и Ремонт квартир под ключ
В першу чергу важливо розуміти що дизайн-це зв’язок між вами і дизайнером. Ваші смаки в інтер’єрах повинні трохи бути схожими. Розгляньте виконані проекти дизайнера і прислухайтеся до своїх вражень, що вам сподобалося, а що ні. Чи є які-то певно якісь дипломи, зразки його робіт, але вони не викликали у вас позитивних емоцій. А також спілкування було приємним і не викликало довіру. На цьому етапі украй важливо зрозуміти і визначитися чи варто далі продовжувати спілкування з цим фахівцем.
Обов’язковий досвід по створенню якісних тривимірних зображень. Чим якісніше 3д візуалізація, тим простіше уявити як буде виглядати інтер’єр насправді після ремонту. Це дає можливість побачити порядок розміщення світильників, відчути атмосферу текстур і матеріалів. Світловий дизайн та вигляд матеріалів можна розглянути у всіх деталях наочно тільки з допомогою 3д візуалізації. У створенні тривимірних зображенні немає нічого складного. Кожен фахівець з дизайну інтер’єрів повинен володіти цією програмою. Якщо дизайнер відмовиться надати вам 3д зображення значить варто серйозно задуматися про ступінь його професіоналізму.
у спеціаліста цього профілю повинен бути досвід реального будівництва. Тому що красиво намалювати і спроектувати об’єкт нерухомості це одне, а реально побудувати його так, що б клієнту сподобалося — це інше. Вам слід попросити фотографії хоча б одного проекту виконаного в реальності. Багато дизайнери не мають таких фото, з причини неможливості втілення в життя того, що вони придумали.
При зустрічі з дизайнером слід задавати якомога більше питань відноситься до вашого інтер’єру. Спеціаліст зобов’язаний виконати аналіз отриманих даних і зорієнтувати вас про майбутній процесі роботи. Питання, що цікавлять вас треба підготувати заздалегідь. За результатом розмови вам стане зрозуміло чи підходить вам такий метод роботи і як дизайнер працює.