Як вибрати електроопалення

Как выбрать электроотопление
Нещодавно нам надійшов запит від замовника, який побажав виконати систему опалення за допомогою електрокотла, але так, щоб використовувати нічний тариф на електроенергію, який більш ніж в 2 рази дешевше стандартного.
Також хочемо вам порекомендувати электроотопление
На перший погляд ідея розумна і дозволить заощадити, тому що система опалення з використанням електрокотла в якості джерела тепла буде дешевше, ніж, наприклад, твердотоп або газовий котел (з урахуванням підведення газу).
Крім цього, замовник хотів використати водяну систему опалення, щоб надалі при необхідності доопрацювати її, тобто поставити другий джерело тепла: або твердопаливний котел, або тепловий насос для опалення.
Ну і само собою ідея полягала в тому, щоб мінімізувати витрати на нагрів теплоносія. Коротко розповімо про всі нюанси подбораоборудования для такої системи. Тому, якщо ви задумали створити подібну систему опалення, подумайте про те, де можна встановити таку ємність. Вважаємо далі… Навіть після первинного простого розрахунку, зрозуміло, що потужності 24 квт не вистачить для того, щоб одночасно і підтримувати в працюючому стані систему опалення вночі і одночасно нагрівати буферну ємність. Тому правильно проектувати таку систему з двома котлами. Один котел буде працювати в нічний час для нагріву теплоаккумулятора.
Тому перед проектуванням електроопалення на нічному тарифі переконайтеся в наявності достатнього резерву електричної потужності. Для розуміння докладаємо табличку з конструкцією і розмірами подібного бака – акумулятора. Це короткі висновки про те, які нюанси при проектуванні такої системи треба врахувати. Виконуємо повний комплекс робіт по вентиляції, кондиціонування, опалення та водопостачання в Києві і області. Замовте консультацію або телефонуйте за тел. Свіжі записи Варто інсталювати тепловий насос Обробка повітря в «чистих» приміщеннях. Канальні кондиціонери для офісу Повітророзподільні пристрої (ВРП). Магнітний холодильник Припливно – витяжна установка з энтальпийным рекуператором від Daikin. В Україні заборонять встановлювати газові котли в багатоповерхових новобудовах. Новий пульт від Daikin Бойлер непрямого нагріву. Потрібна секція предохлажденія в припливної вентиляції. Телефонуйте і замовте безкоштовний виїзд і консультацію.