Як вибрати каремат для походу!!!!

Туристичне спорядження має величезне значення для комфорту і безпеки відправляється в похід. Якщо без спальника і намети ніхто не уявляє собі ночівлю на природі, то каремат відносно недавно увійшов в обов’язковий список набору для туриста. Не так давно туристи брали з собою важкі надувні матраци. Якщо ви подорожуєте ногами, і все своє спорядження носите на собі, то кожен грам, покладений в рюкзак повинен бути виправданий. Чим менше важить каремат, тим він цінніший для туриста. Також хочемо вам порекомендувати каремат для похода

Теплоізоляційні якості каремата при цьому не повинні страждати. Не дати туристу замерзнути вночі – ось місія каремат. Теплоізоляція залежить від щільності і виду вспіниності – із закритими або відкритими осередками. Показник термічного опору R – value показує як килимок стримує теплообмін між людиною і поверхнею. Зносостійкі якості каремат – третій критерій при виборі туристичного килимка. Чим менше вимог по догляду за килимком і чим довше його поверхня буде цілою і чистою – тим ціннішим він для справжнього туриста. Каремати можна купити недорого завдяки тому, що процес спінювання поліетилену перестав бути дорогою операцією. Враховуючи походження матеріалу, каремати дуже часто називають пінка або ізомат, завдяки своєму унікальному властивості ізолювати вологу і тепло. У досвідчених туристів особливою любов’ю користується іжевський килимок.

Купити каремат можна, якщо ви досвідчений покупець і уважні до поняттю “ціна – якість”. Звичайно, бувають каремати тонше і товщі, отже їх вага та експлуатаційні якості буде змінюватися. Товщина туристичного килимка і теплопровідність матеріалу – два параметри, які визначають теплоізоляцію каремат. За типом складання каремати бувають рулонні і складні – каремат “гармошка”. Каремат складаний ідеальний для велопоходів, оскільки займає мало місця в рюкзаку. Спінений поліуретан є наповнювачем для самонадувающимся килимках, які з’явилися в 70 – х роках минулого століття. Купити самонадувающийся килимок – мудре рішення, оскільки він поєднуємо в собі комфорт матраца і надійність каремат. Звернемо лише увагу на його вагу – такий килимок буде важче каремат. Рибалкам, грибникам, садівникам – городникам, пішим туристам рекомендуємо купити сидіння – килимок з закрытоячеистых пеноматеріалов.