Як вибрати металошукач

Как выбрать металлоискатель
Щоб виявити метал під землею, найнадійніше використовувати металошукач. Він без вагань покаже вам, де саме треба шукати. Але як вибрати металошукач знають далеко не всі. Адже виробники представляють величезний вибір: від примітивних міношукачів до високопрофесійних апаратів з безліччю функцій і можливостей. Давайте детальніше розберемо головні функції металошукачів і який з них найкраще вам підійде. Для початку визначтеся, для чого вам потрібен металошукач. Адже від цього залежить остаточний вибір. Якщо ваша основна мета – розвага в процесі пошуку монет на пляжі, то вам підійде навіть самий звичайний апарат. З таким завданням впорається навіть примітивний варіант. Якщо ж ви прагнете знайти щось незвичайне, старовинне – то тоді вам необхідно підійти до вибору з усією відповідальністю.
Також хочемо вам порекомендувати купить металлоискатель
Якщо ви купуєте металошукач базового класу, то можете розраховувати на те, що він зможе виявити габаритний предмет на глибині до метра під землею, невеликий предмет – до 40 див. Його цілком достатньо, щоб просто шукати метал без конкретної поставленої мети. Такий апарат простий у використанні, часто не має додаткових налаштувань і не розпізнає види металу. Середній клас дозволяє розпізнавати монети на глибині до 80см. У нього більш потужна котушка і в наборі йдуть навушники, змінні акумулятори та інше. Бонусом є можливість приглушення перешкод, які виходять від грунтів. Власник напівпрофесійного металошукача може додатково розраховувати на розпізнавання типів металу, габаритів виробу. Апарат може змінювати частоту роботи, що важливо для шукачів скарбів. Власникові професійного апарату необхідно приділити увагу вивченню всього функціоналу, адже вони досить складні в освоєнні, але точні в роботі. Вони працюють в декількох частотах, можуть налаштовуватися на задані умови пошуку, ідентифікують вироби по багатьом параметрам.
Як бачите, металошукачів досить багато. Але якщо ви знаєте, для чого саме хочете його використовувати, то вибір зробити не складно. Згідно з чинним законодавством України та судовій практиці, сайт – в паперових виданнях.