Як вибрати мопед


Как выбрать мопед
АКБ з надійністю швейцарських годин: як вибрати акумулятор на скутер – Автоцентр.
Також хочемо вам порекомендувати купить мопед альфа в спб
Гальмівний шлях з АБС і без.
Акумуляторна батарея — це серце будь-якого скутера або моторолера. Саме АКБ дає поштовх стартеру і маховика. Від неї записується і приладова панель, і освітлення, і габаритна мнемоніка, і охоронна система. Фахівці гіпермаркету безпеки Bezpeka Shop розкажуть, як вибрати акумулятор на скутер, щоб він зміг упевнено живити бортову електроланцюг, і не переплатити при цьому за ампер – години, непотрібні транспорту.
АКБ повинен відповідати реальному обсягу двигуна внутрішнього згоряння.
Крім іншого, зверніть увагу на кількість споживачів електроланцюга. Якщо мопед з ДВС до 50 см3 має додаткове бортове обладнання (тюнинг), то краще придбати батарею ємністю близько 5 А* ч. Чим змістовніша обвіс транспорту, тим більш потужний АКБ потрібен мотоцикла.
Кислотні АКБ вже практично віджили свій вік. До переваг цього типу відносять мінімальну ціну і довгий термін служби. Серед недоліків варто відзначити необхідність регулярного обслуговування: потрібно стежити за рівнем кислоти і контролювати знос свинцевих пластин. Як вибрати акумулятор на скутер більш сучасного типу. Зверніть увагу на GEL і AGM батареї. Акумулятори цього типу не потребують обслуговування. В основі AGM акумуляторів — рідкий електроліт, але він адсорбований углеволоконными елементами (знаходиться у зв’язаному стані), тому ніколи не заливає пластини. Акумуляторна батарея — не найважливіший елемент для скутера, але саме від неї багато в чому залежить робота приладової панелі, освітлення і інших елементів механізму. При виборі АКБ насамперед дотримуйтеся двох правил. З одного боку, не варто економити на технології і звертати увагу на застарілі рішення, з іншого — переплачувати за непотрібні ампер – години.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl Enter.
Як придбати автомобіль, якщо не вистачає грошей.
Чемпіонат України з кільцевих гонок UTC: старт буде спекотним.