Як вибрати оцінку цінних паперів

Картинки по запросу Як вибрати оцінку цінних паперів


На цій сторінці ви можете підібрати тут облігації і єврооблігації (облігації в іноземній валюті), які підходять вам за терміном інвестування, ступеня ризику, і оцінити можливий дохід, які вони можуть принести. Цінні папери можуть принести більший дохід, ніж банківський вклад, але інвестиції в них не застраховані. Всі дані по облігаціях актуальні.

В даний час  фінансовому ринку існують різні варіанти інвестування власних коштів населення. Один з них – облігації для фізичних осіб. Механізм їх використання передбачає придбання інвестором боргових зобов’язань емітента в обмін на виплату фіксованих відсотків до закінчення строку погашення цінного паперу. У разі, якщо вона продавалася з дисконтом, вигоду інвестора складе різниця між ціною її придбання і номіналом. Випуск подібних зобов’язань здійснюють як приватні юридичні особи, так і держава, яка реалізує їх за допомогою позики. Зумовлено це її залежністю від ризику: чим він нижчий, тим менша дохідність, і навпаки. При цьому прибуток інвестора при купівлі боргових цінних паперів найчастіше перевищує дохід з відкритого депозиту в банку, але нижче, ніж при вкладенні капіталу в акції або деривативи.

Для того, щоб купити боргові фінансові інструменти, необхідно відкрити спеціальний брокерський рахунок.  Мають можливість не тільки ознайомитися з порядком продажу цінних паперів і обслуговування індивідуального інвестиційного рахунку у брокера , але і підібрати найбільш відповідний варіант розміщення грошей на необхідну суму з допомогою коригування тих чи інших опцій. Пошук актуальних пропозицій на нашому порталі здійснюється за такими параметрами, як рівень ризику, сума і термін вкладення. Додатково сервіс дозволяє зробити сортування по виду емітентів, з урахуванням типу власності або сфери їх діяльності. Картка кожного продукту містить інформацію про прогнозованої прибутковості інструменту, вартості за одну штуку, дату погашення або оферти, умови виплати купона.Які називаються невеликі файли, які містять інформацію про налаштування і попередніх відвідувань веб – сайту. Якщо ви не хочете використовувати файли , то можете змінити настройки браузера.