Як вибрати пластикове вікно для своєї квартири?

На сьогоднішній день на зміну старим дерев’яним вікнам прийшли нові, екологічні, металопластикові. І не дивно, адже вікна з ПВХ перевершують своїх дерев’яних братів по міцності, шумоізоляції і довговічності. Крім того, вони на порядок дешевше, що безсумнівно є величезним плюсом. Наша компанія готова запропонувати послуги з установки пластикових вікон. Хочемо порекомендувати вибрати Металлопластиковые окна

Однак щоб металопластикові вікна служили тривалий термін, надійно захищали вас від зовнішнього шуму, а так само зберігали комфортну температуру приміщення, необхідно знати, як правильно вибрати пластикові вікна. Рекомендуємо купити Окна Aluplast

ПВХ профіль

Кількість контурів ущільнення;
Кількість повітряних камер;
Теплоізолюючі властивості;
Звукоізолюючі властивості;
Склопакет;

Яка кількість повітряних камер вибрати?

Найпоширенішими варіантами є двокамерні склопакети в трикамерному профілі. Найчастіше така модифікація використовується в житлових будинках і офісних приміщеннях. Однак у разі коли віконний отвір не стандартного розміру, і є більше звичайного, то ми рекомендуємо вибирати чотирьох або навіть п’яти камерне вікно.

Фурнітура.

Фурнітура – це сукупність всіх механізмів встановлених у всій віконній системі. Це і руки, і шпінгалети, і петлі, і інші механізми. Від вибору фурнітури залежить надійність вікна, плавність відкриття і закриття вікна.

Якщо ж ви все таки важко зробити вибір і боїтеся помилитися, то негайно телефонуйте нам. І наші фахівці будуть раді відповісти на будь-які Ваші запитання. Так само ви зможете отримати актуальну на сьогоднішній день інформацію про ціни та знижки. Ми прагнемо до того, що б кожен клієнт залишився задоволений, своїм придбанням.