Як вибрати програмне забезпечення

Послуги з розробки та впровадження корпоративних інформаційних систем та інтегрованих систем управління будь-якого рівня, спрямовані на максимально швидкий запуск систем в експлуатацію для вирішення ваших бізнес – задач. Розробка і впровадження є ключовими напрямками діяльності . Ми впроваджуємо ІТ – рішення в компаніях будь-якого масштабу з забезпеченням оптимальної архітектури та суворим дотриманням термінів, бюджету та якості результатів проекту. Фахівці з впровадження інформаційних систем знають, що виконання цих умов можливо лише при чіткому формулюванні цілей впровадження та детальному описі бізнес – процесів, що підлягають автоматизації. Також хочемо вам порекомендувати внутрилабораторный контроль indusoft.com.ua

Ми надаємо повний комплекс послуг з впровадження бізнес – додатків та інформаційних систем, починаючи з моніторингу та оцінки поточного стану, розробки стратегії, формалізації вимог і закінчуючи супроводом і розвитком впроваджених рішень на базі платформ провідних світових вендорів. Ви можете вибрати як окремі послуги, так і комплексне партнерство з нашою компанією, що припускає системний підхід – від конкретних вимог до аутсорсингу. Послуги надаються у відповідності з рекомендаціями ITIL і принципами ITSM, в штаті Товариства працюють фахівці, що володіють великим досвідом роботи і широким спектром компетенцій, які підтверджені сертифікатами провідних ІТ – напрямами (Microsoft, SAP, 1С та ін Якість нашої роботи неодноразово відзначено подячними листами замовників. Лабораторна інформаційна система на базі EAE.

Впровадження та налаштування поставленого програмного продукту виконана якісно і в строк. Висока кваліфікація, компетентність фахівців компанії дозволила якісно і в узгоджені терміни виконати всі поставлені завдання Проекту: підготовлені і узгоджені методологічні документи, проведені налаштування системи по всім модулям, навчені співробітники НПЗ, проведена підтримка дослідно – промислової та промислової експлуатації.