Як вибрати Рейтинг партнерських програм


Как выбрать Рейтинг партнерских программ
Способів заробити в інтернеті величезна кількість. Але одним з кращих по праву вважається арбітраж трафіку. При правильно розпорядженні своїми ресурсами вебмастер може заробляти величезні гроші. На сторінках багатьох партнерок висять рейтинги кращих вебмайстрів, які за день можуть заробити до 200 000-300 000 рублів. А це вельми вселяють суми. Сьогодні ми торкнемося дуже важливу складову арбітражу трафіку і розглянемо кращі партнерки для вебмайстрів.
Також хочемо вам порекомендувати Рейтинг партнерских программ
На другому місці топ кращих партнерок для вебмайстрів розташувалася партнерська програма одного з кращих брокерів бінарних опціонів Bintrader. Вона досить проста і дуже вигідна, але займає друге місце лише тільки тому, що не всі вебмастера розуміють, як працювати з такого роду партнерками.
Високі виплати. І виплати не просто високі, Bintrader платить більше за всіх в даному сегменті ринку. Вебмастер отримає 200 доларів за перші поповнення від 300 доларів і вище. Можна отримати 30% відрахувань прибутку наведених клієнтів, плюс 100 доларів за перший депозит вище 150 доларів. Або просто 50% від прибутку, одержуваної брокером. Цифри дуже вражають навіть найдосвідченіших вебмайстрів.
Гарантовані оплати за ліди. Оплата 15 рублів за реєстрацію в сервісі і подальша виплата до 75% від доходів кэшбэк сервісу. Тут варто зробити одне відступ. Знайти виразну інформацію в мережі досить складно, так як сервіс та партнерська програма мають різну назву. У різних офіційних джерелах вказана різна інформація по виплатах, що теж може збити з пантелику.
Сервіс дає широкі можливості для використання різних засобів щодо залучення трафіку. Як правило, основний упор робиться на генерацію трафіку з соціальних мереж. Тут теж є один не дуже приємний момент. Один менеджер може схвалити вам інструменти і підключити їх до партнерці. Але з часом його можуть відключити за порушення угод. З цим моментом варто бути акуратніше і уважно читати вимоги до інструментів, особливо соціальних мереж.