Як вибрати сумку

Как выбрать сумку
Ваш улюблений чоловік, будь то чоловік, батько або брат, попросив такий потрібний подарунок, як шкіряна сумка. Категорія непроста, вибрати сумку без її майбутнього господаря важко.
Також хочемо вам порекомендувати сумки с логотипом оптом
Ваш бюджет не дозволяє купити солідну сумку .
Якщо один з цих пунктів, крім того, що стосується фінансів, – про Вас, запропонуйте чоловікові вибрати подарунок разом. Зверніть увагу, як багато речей Ваш чоловік звик носити. Це безпосередньо визначає тип сумки і її габарити. Якщо йому достатньо лише всього самого необхідного, та його вантаж негабаритен, достатньо буде сумки – планшета або барсетки. Якщо він звик слідувати останнім модним тенденціям в діловому стилі, розгляньте ще і клатч.
Якщо він звик носити з собою більш габаритний вантаж, зверніть увагу на портфелі , якщо він прихильник ділового стилю, а месенджери і рюкзаки відмінно підійдуть більш вільного стилю.
Сумка для студента і для ведучого особи престижної корпорації – зовсім не одне і те ж. Справа навіть не в рівні аксесуара і його вартості, хоча це теж враховано.

Портфелі,, клатчі, планшети – для ділового іміджу. Логічно, вони повинні бути тільки зі шкіри, з якісною фурнітурою, в красивому, елітному виконанні. Визначте його улюблений стиль, все частіше звертаючи увагу, що і з чим він носить, який у нього спосіб життя. Можете навіть зайти здалеку і невимушено поговорити про Ваших і його перевагах, як би ненароком.

Якщо його імідж суворо ділової, вибирайте портфелі, планшети або клатчі лаконічних форм, без зайвих деталей. Якщо хочете трохи «розбавити» його образ , зверніть увагу на актуальні моделі («господарські сумки»). Він буде не таким примушеним, в той же час, для його роботи, все буде витримано.
Стиль  відмінно підкреслить шкіряний рюкзак або сумка через плече. Як він звик носити сумку. В руці, на зап’ясті, на плечах, на одному плечі, з ручкою або без. Це залежить від того, наскільки чоловік активний у щоденному пересуванні і який ритм життя йому притаманний.
Відхід від звичного способу шкарпетки може бути йому некомфортним або непрактичним. Сумка має імпонувати під різні його речі. Якщо вона у нього буде одна, значить повинна підходити під 90% його гардеробу. Якщо він має кілька варіантів на різні випадки, все рівно, намагайтеся по максимуму зробити подарунок універсальним.
Він повинен поєднуватися зі всім за фасоном, кольором, оздобленням. Шкіра – безпрограшний варіант: солідно, модно, надійно.
Чоловічі шкіряні сумки, рюкзаки і клатчі виготовляються тільки з якісної шкіри та з застосуванням найкращої фурнітури.