Як вибрати цукерки до свята?

В силу різних причин ризик купити неякісні цукерки є навіть в магазині. Перший і найпростіший спосіб убезпечити себе від розчарування – перевірити дату виготовлення і зіставити її з терміном придатності товару. Тут важлива не тільки репутація магазину, але і репутація виробника. Фабрика, що випускає цукерки, піклується про позиціонування бренду на ринку і стежить за тим, щоб на полицях не залежувалися зіпсовані цукерки. Рекомендуємо вибрати цукерки на сайті http://konfety-optom.com.ua

Будь-який Товарознавець знає: зберігати шоколад на полицях зі зниженою температурою не можна. З-за цього утворюється білий наліт, який погіршує зовнішній вигляд і смакові якості виробів. Якщо ви дуже уважно ставтеся до вибору цукерок, довіряйте товару з упаковкою, на якій написано ГОСТ. Державний стандарт виготовлення солодощів відповідає високим вимогам, тому ви можете не турбуватися про якість. Вимоги ГОСТу включають назву фабрики-виробника із зазначенням фактичної адреси потужностей, назви виробу, дати виготовлення, маси нетто, інформації про енергетичну цінність виробу і позначкою ГОСТу із зазначенням серії.

Склад цукерок

З дитинства нам відомо, що натуральний шоколад виготовляють з какао-масла. У шоколадних цукерках по ГОСТу присутній цей інгредієнт, а також какао-порошок і терте какао. Враховуючи той факт, що какао-масло – компонент досить дорогий, тому виробники можуть замінювати його пальмовим або кокосовим маслом. Однак співвідношення натурального масла какао і альтернативних замінників не повинно бути більше, ніж 19/1, тобто на 95% масла какао – не більше 5% замінників.

Зовнішній вигляд

Якщо у вас є можливість розглянути цукерки, зверніть увагу на те, як вони виглядають. Якісні свіжі цукерки мають рівну блискучу поверхню. Вони пахнуть виключно шоколадом.