Як вибрати чоловічу взуття


Как выбрать мужскую обувь
Взуття, як і аксесуар, що підкреслює стиль і статус господаря. Займана посада або підготовка до конкретного заходу диктують нам певний гардероб, що включає відповідну взуття. Коли стоїть питання вибору туфель, спирайтеся на одяг, під яку обираєте їх. Щоб визначити відповідні чоловічі туфлі, розберемося в їх різновидах.
Також хочемо вам порекомендувати в магазине Maxus
Лакові туфлі без перфорацій і інших декоративних елементів. Найсуворіші і зазвичай мають закриту шнурівку. Носять під фрак або строгий костюм. Доречні на урочистих заходах, банкетах, церемоніях.
Є шкіряні варіанти з лаковими вставками, часто виділяють носову частину, можуть йти без шнурівки. Такий вигляд залишається святковим, але без особливої строгості. Тут підійдуть різні костюми, полотняні штани з піджаком.
Шкіряні туфлі, які не мають зайвих прикрас, на шнурках та на тонкій підошві належать до класики. Класичні чоловічі туфлі підійдуть тільки під формальне оздоблення. У такому вигляді можна відвідувати офісну роботу, ділові зустрічі, не офіційні банкети.
Шкіряні моделі з перфорацією, з різними декоративними вставками, бляшками, комбіновані з іншими типами шкіри (із замшевою або і), повністю замшеві, з мовами на резинці. Ці зразки менш офіційні і мають повсякденний характер. Вони можуть бути виконані в різних кольорах. На даний момент актуальні: червоний, синій, сірий. До кольорової підбирайте взуття гармонійну за кольором одяг. Поєднуються такі різновиди з офіційними костюмами, джинсами і піджаком, полотняними штанами.
Є ще один тип — це туфлі – мокасини, так звані лофери. Взуття зовні нагадує мокасини, але з каблуком. Такий варіант носять під укорочені штани або чиносы і обов’язкове їх одягають без шкарпеток.
Невід’ємний атрибут гарних туфель – це їх якість. Взуття з натуральних матеріалів довговічніше і має солідний вигляд. Начищені якісна пара, підкреслить охайність і смак власника. Для комфорту ніг, краще щоб взуття було з натуральної шкіри не тільки зовні, але і всередині. Щоб не потрапити на гачок недобросовісних продавців, почитайте статтю – як відрізнити шкіру від шкірозамінника.
Ще одна цінна річ у виборі чоловічих туфель це її розмір. Не беріть розмір, який вам тисне або з запасом – це втрата комфорту та зменшення періоду шкарпетки. Взуття має сідає чітко по нозі.
З чим носити чоловічі червоні туфлі.