Як вибрати WiFi

Как выбрать WiFi
Якщо хочете лежати з ноутбуком на ліжку і дивитися серіал або читати новини, без Wi – Fi – роутера не обійтися. Тобто, підключившись через такий роутер до Мережі 100 Мбіт/ с, користувач не отримає і половини того, за що платить. Багато роутери оснащені USB – роз’ємом — до нього можна підключити зовнішній диск або флеш – накопичувач. Ще більш просунуті моделі дозволяють скачувати торренти без комп’ютера на зовнішній жорсткий диск.
Також хочемо вам порекомендувати WiFi Point
Цей роутер є однією з найдоступніших «гігабітних» моделей зі швидкістю Wi – Fi 300 Мбіт/ с. Але ніяких допвозможностей (в тому числі і multicast) немає.
Модель напхана повним комплектом допфункций — від milticast до принт – сервера і підключення зовнішнього диска через USB.
Крім multcast, підтримки зовнішніх жорстких дисків і принтера, виробник пропонує свій хмарний сервіс.
Особливістю моделі є пропускна здатність до 600 Мбіт/ с. Крім того, є функція медіасервера і підключення принтера.
У один можна вставити жорсткий диск, а по – друге — 3G – модем. Підтримка IPTV, принтера і торрентів є. На жаль, роутер підтримують не всі провайдери. USB, IPTV, вбудований торрент – клієнт і принт – сервер є. Правда, ціна для домашнього користувача занадто висока. Причому понад 60% домогосподарств, які підключені до інтернету, мають і дротове підключення до мережі і Wi – Fi.
За даними британської організації з вивчення впливу радіації на людину HPA, кількість радіації, яка людина поглинає сусідстві один рік з точкою Wi – Fi, одно того, що він отримує за 20 хвилин спілкування по мобільному. Інше порівняння — передавач радіо FM діапазону могутніше Wi – Fi в 100 тис. Але навіть існуюче вплив можна знизити, використовуючи прості запобіжні заходи. Так, роутер повинен знаходитися на відстані не менше метра від ноутбука або смартфона. А сам гаджет — на відстані не менше 20 см від людини.
Ви — те, що Ви читаєте.
Те, що калічить людські долі і змушує страждати всю країну, для кого – то стає вигідним бізнесом .