Як правильно вибрати тонер ?


Тонер – це дрібнодисперсний порошок, який є основним витратним матеріалом для копіювальних апаратів, лазерних монохромних і кольорових принтерів. Саме від якості і правильного вибору тонера буде залежати якість друкованого зображення, а головне робота і довговічність самої техніки. Тому до вибору тонера слід поставитися дуже відповідально.
Як правильно вибрати тонер?

Рекомендуємо вибрати тонер на принтер https://p.ua/buy-samsung_toner-for-cartridge/ на сайті P.ua – КУПУЙ та ДРУКУЙ
  1. При покупці тонера, головне, знати модель вашого принтера або модель картриджа, що дозволить точно і правильно підібрати тонер.
  2. Якість тонера в основному залежить від його виду і виробника. Види тонерів:
  • Оригінальні тонери-це тонери, які виготовлені згідно індивідуальної технології для кожного апарату, їх виробляють тільки самі виробники оргтехніки. У Гіперцентрі ви зможете купити оригінальні тонери від всесвітньо відомих виробників: Canon (Японія), Xerox (США), Toshiba (Японія), Panasonic (Японія), Gestetner (Великобританія).
    • Сумісний тонер – це тонери, які виготовляють різні фірми, не виробники техніки, тому такі тонери мають дуже доступну ціну. Якість сумісного тонера прямо залежить від виробника, тому слід вибирати тонер тільки від перевірених добросовісних виробників. Гиперцентр тісно співпрацюємо тільки з кращими вітчизняними виробниками сумісних тонерів: Patron, Print-Rite, Free Label.
  1. Відрізнити оригінальні тонери від сумісних дуже просто. Перше, це їх ціни, оригінальний тонер буде в десятки разів дорожче сумісного. Оригінальний тонер продається тільки в тубах, має захисне маркування і фірмову упаковку. У той час як сумісний тонер може бути упакований в пластикову пляшку або просто в поліетиленовий пакет.
  2. Тонер не довговічний і швидко псуватися, тому обов’язково перевіряйте герметичність упаковки і термін придатності.
  3. Яку розфасовку вибрати? Для одного принтера немає сенсу купувати тонер великого обсягу, пам’ятайте, що при відкритій упаковці тонер може швидко зіпсуватися.
  4. Вибираючи кольорові тонери, слід пам’ятати, що вони не мають магнітних властивостей. Тому купуючи кольорові тонери, не забудьте придбати електромагнітний носій девелопер.

Увага! Тонер отруйний. Він легко потрапляє в легені і очі. При попаданні на шкіру або тканину, він практично не витирається. Тому при роботі з тонером необхідно надіти респіратор, захисні окуляри і гумові рукавички.