10 частих питань електронних гаманців

Віртуальними гаманцями зараз користуються всі сучасні люди. Вони зручні, прості у використанні і відкривають купу різних можливостей.


Сиди вдома, переводь гроші, сплачуй комунальні послуги, погашати кредити, роби покупки в мережі і так далі. Однак є і новачки, поки не відчули всі принади цієї технології.

Знайомі і відвідувачі блогу знають, що я досвідчений користувач платіжних систем. Тому вони часто пишуть в контакти з різноманітних питань.

На Workion є багато корисних статей, але всім лінь шукати. Тому я вирішив обрати ТОП 10 запитань з електронних гаманців і дати на них відповіді.

Відповіді на питання по платіжним системам

В двох словах не на всі питання можна відповісти, тому в деяких відповідях будуть додані посилання. Ви зможете детальніше ознайомитися з цікавою темою і розібратися, що потрібно робити для виконання тих чи інших дій:

 • Як вибрати електронний гаманець? Все залежить від ваших цілей. Наприклад, якщо ви створюєте його тільки для перекладів, краще використовувати QIWI. У платіжки є всі необхідні інструменти, вона проста у використанні і комісія за внутрішні перекази не стягується.
 • Яка платіжна система краще? Це найважче питання, адже у мене відкрито мінімум 10 різних гаманців. Кожен з них періодично знадобиться. Якщо шукайте саму надійну та багатофункціональну систему, то краще зупиніться на Webmoney (додаток відкрийте рахунок на Payeer).
 • Як створити віртуальний гаманець? Перше питання, на який не відповісти двома словами. Якщо в тих же Яндекс.Гроші створюється рахунок в кілька простих дій, то реєстрація Webmoney куди складніше. Процедура може сильно відрізнятися, верифікація скрізь різна.
 • Надійно зберігати гроші у віртуальному гаманці? Так само надійно, як і в реальному гаманці. Якщо ви дотримуєтеся всіх заходів безпеки і використовуєте кращі платіжні системи, ніяких проблем не буде. За кілька років активного користування платіжками, у мене жодного разу не пропало, ні копійки.
 • Як перевести електронні гроші? Дивлячись, в яких напрямках здійснюється переклад. У більшості випадків знадобиться моніторинг обмінників BestChange. Сервіс допомагає знайти обмінні пункти і визначити найбільш вигідний курс перекладу.
 • Як вивести гроші з електронного гаманця? Знову ж таки все залежить від використовуваної платіжки. Після проходження верифікації, ви також можете користуватися обмінниками. Якщо хочете зробити висновок безпосередньо, вам знадобляться ці інструкції:
  • Як вивести гроші з PayPal;
  • Висновок вебмані на карту Ощадбанку;
  • Як анонімно виводити електронні гроші;
  • Як вивести Bitcoin, Dogecoin і Litecoin;
  • Висновок Webmoney на Приват24.
 • Віртуальні гроші оподатковуються? Не оподатковуються, так як вони не є грішми за фактом. Будь-яка електронна валюта, представлена вона в рублях, доларах або прив’язана до іншої національній валюті, є титульними знаками. Вони вважаються цінними паперами, які не оподатковуються за законом.
 • Навіщо потрібна верифікація гаманця? У Росії з’явився новий закон, що вимагає від платіжних систем отримання конфіденційних даних про клієнтів. Правоохоронні органи прагнуть зробити віртуальні платежі прозорими, тому тепер всі платіжки вимагають підтверджувати особу.
 • В яких платіжках платежі анонімні? Є кілька сервісів, що дозволяють проводити оплату або переказувати кошти без верифікації. Вони представлені в окремій статті – анонімні платіжні системи, зазвичай їх використовують для випуску пластикових карт і зручною переведення в готівку коштів.
 • Можна взяти кредит на електронний гаманець? У активних користувачів електронної комерції є купа варіантів для отримання позик. Взяти тільки систему MoneyMan, яка пропонує кредити онлайн і обробляє заявки всього кілька хвилин.
 • Сподіваюся, що на цій сторінці, і ви прочитаєте відповідь на своє питання. Із задоволенням готовий допомогти новачкам, але не завжди є зайвий час.

  Якщо щось залишається для вас у тіні по платіжним системам і електронним грошам, запитуйте в коментарях, постараюся відповісти максимально швидко.