10 кращих ігор з заробітком на яйцях і пташок

Зміст

 • В чому суть всіх ігор для заробітку?
 • Як заробляють в іграх на яйцях?
 • Кращі ігри для заробітку на яйцях і пташок
 • Які бали потрібні для заробітку на яйцях птахів?
 • Заробіток на яйцях за допомогою рефералів
  • Скільки приносить заробіток на яйцях?
 • Аналоги ігор для заробітку на пташок

Користувачам інтернету пропонується такий широкий вибір способів заробітку, що новачки з ходу не можуть розібратися, куди краще податися. В першу чергу розглядаються найбільш цікаві і прибуткові варіанти. Економічні ігри як раз підходять під ці вимоги, а найпопулярніші з них птахоферми.

У цій статті зібрано 10 кращих ігор з заробітком на яйцях і пташок. Кожен проект перевірявся, з нього точно приходять виплати і їх я покажу, щоб ви не подумали, що це просто реклама. Так, я сам заробляю в іграх, отримую від них непогані гроші, але про все по порядку. У цій ніші дуже багато лохотронів, будьте обережні.

В чому суть всіх ігор для заробітку?

Кожна гра з виведенням грошей побудована на схожій платформі. Користувачам пропонується робити вклади в якийсь віртуальний бізнес. У випадку з птицефермами, це збір яєць, але є і багато інших аналогів, де створюються прибуткові шахти, міста, сади, ферми і багато іншого.

Якісні проекти захищені від лаві, в них використовується продумана схема розподілу грошей між учасниками. Можна порівняти це з фінансовою пірамідою, тому що єдине джерело для поповнення резервів – це інвестиції нових гравців.

Хтось скаже, що ідеальних структур не буває, і вони швидко розсипаються, але є проекти, які працюють вже кілька років, а загальні виплати з них обчислюються сотнями мільйонів рублів:

Тільки уявіть, які масштаби охоплюють пташки, яйця і заробіток в подібних іграх. Постійний величезний оборот грошей, частина яких і ви зможете отримувати. Для цього навіть гроші вкладати не обов’язково, коли дочитаєте цю статтю до кінця, ви зрозумієте, як стартувати з нуля.

Як заробляють в іграх на яйцях?

Насамперед необхідно розібратися, що саме потрібно робити. В цілому все просто, тому що спосіб придуманий саме для новачків. Створюється віртуальний бізнес, отримуєш продукцію і продаєш її. Щоб ви не заплуталися, ось вам детальна інструкція по заробітку на яйцях:

 • Спочатку в будь-якій грі необхідно пройти реєстрацію, як правило, вона проста, без зайвих перевірок, звичайне заповнення форм (іноді просять вказати лише електронну пошту):
 • Не у всіх іграх є бонус за реєстрацію, тому другий крок – це поповнення балансу. Скільки інвестувати кожен вирішує самостійно, багато обмежуються 100-300 рублями. Як правило в іграх можна закинути гроші будь-яким способом, хоч з карти, хоч з телефону:
 • Далі починається найцікавіше, купівля птахів. В залежності від того, на яку суму ви поповните рахунок, зможете купити собі пернатих друзів. Чим більше грошей ти витрачаєш, тим більше отримуєш яєць:
 • В деяких іграх, перед тим як продати яйця, потрібно їх зібрати зі складу. Все просто, тиснеш кнопку:
 • При продажу яєць у кожній грі встановлені певні відсотки отриманих коштів на висновок або для покупок. З першого рахунку можна виводити кошти, з другого купувати інших пташок. Ігрова валюта обмінюється за тим же курсом, що і купується:
 • Провівши всі описані маніпуляції, можна замовляти виплату. В цьому плані гри сильно відрізняються. Де-то використовуються бали, де-то обов’язково потрібно депозит, різна комісія, доступні платіжні системи і так далі:
 • Прибуткові пташки, заробіток грошей на яйцях не вимагає постійних активних дій. Можна заходити на сайт і раз на місяць для збору яєць і замовлення виплат. Це головна перевага таких проектів.

  Кращі ігри для заробітку на яйцях і пташок

  Що потрібно робити ви знаєте, тепер саме час розглянути найбільш цікаві ігри, які я особисто перевірив. Взагалі, я намагаюся спочатку переконатися, що проект платить, а вже потім ділитися ним зі своїми читачами. За роки заробітку в даній ніші, довелося зіткнутися з багатьма шахраями, ви гарантовано отримаєте виплати, якщо зареєструєтеся на:

 • Rich Birds – найбільш популярна гра для заробітку на яйцях. Крім того, що за реєстрацію дається трохи грошей, користувачам пропонують виконувати прості завдання за срібло і безкоштовних пташок. Є щоденний бонус і 5 способів вивести гроші (представлені вище на картинці).
 • Money Birds bz – по дизайну повний аналог попереднього проекту, тут теж дають 1000 срібла за реєстрацію. При першому поповненні балансу дають бонус 25%, в залежності від суми депозиту, можна ще отримати халявних пташок. Не забувайте збирати щоденні бонуси.
 • Golden Birds – виглядає як і два попередніх проекту, тільки це справжній довгожитель. За 1300 днів існування, з гри було виведено гравцями понад 250 мільйонів рублів. Додатково можете розважатися в азартних іграх, а при поповненні балансу отримаєте на 200% більше.
 • Profit Birds – по оформленню не відрізняється і ця гра, при реєстрації отримаєте трохи внутрішньої валюти на розвиток. Трохи нижче ми розповімо про платіжні бали, тут їх можна купувати за срібло на спеціальній біржі (тобто залучати рефералів не обов’язково).
 • Chickens Farm – скоро гра буде відзначати 2 року, а за цей час вона встигла виплатити гравцям 20 мільйонів рублів. Тут користувачі купують саме курок, в іншому все також, збір і продаж яєць. Якщо вносити на баланс більше 1000 рублів, отримуєш бонус 250%.
 • Super Birds – заробіток на яйцях без балів і вкладень. Крім вітальних бонусів і безкоштовної пташки за вступ до групи ВК, адміністрація пропонує серфінг сайтів. Відвідуйте ресурси і отримуйте за це срібло, щоб розвивати птахоферму. Для виведення коштів доступно багато різних способів.
 • Money Birds – гра з подібною назвою вже представлена вище, але це абсолютно інший проект. У ньому новачкам дарують по 50 рублів, а збирати платіжні бали не вимагають. Є кілька видів бонусів, можна отримати пташок безкоштовно і заробляти на серфінг сайтів.
 • Epic Birds – відносно молодий проект, що стартував наприкінці 2016 року. Зараз він пропонує найбільш щедрі бонуси, це 700% до депозитів і купа червоних птахів (вони найдорожчі). Ніяких платіжних балів не використовується на сайті, а виплати доступні різними способами.
 • Kolxoz – взагалі, це повноцінна ферма, де гравці купують багато різних тварин. Однак, все починається саме з заробітку на яйцях, так як привітального бонусу вистачає на покупку пари курок. Є багато інших бонусів, а щоб без вкладень грати, використовуйте серфінг сайтів.
 • World Birds – заробіток на пташок, але не на яйцях. Гравцям потрібно купувати героїв Angry Birds, щоб вони захоплювали поросят. З в’язниці їх можна продавати і отримувати за це ігрову валюту. Залишається тільки замовляти виплати. Є щоденний бонус і вітальний бонус.
 • Знаєте, чим відрізняється грамотний інвестор від новачка? Перший знає, що свій капітал потрібно ділити і створювати кілька джерел прибутку. Саме тому, краще вкладатися відразу кілька проектів. Починайте заробіток в інтернеті на яйцях, використовуючи всі ці проекти, нехай прибуток капає з різних джерел.

  Які бали потрібні для заробітку на яйцях птахів?

  Довше живуть ті ігри, в яких передбачені платіжні бали (кажу це, спираючись на особистий досвід). Пояснити це легко, адже бали даються за залучення рефералів, а без них гроші не вивести з гри. Простіше кажучи, розробники забезпечують приплив грошових коштів від новачків, щоб резерви постійно поповнювалися.

  На багатьох сайтах введені Cash Points, без них не замовити виплату. Іноді пропонують отримувати їх через біржі (купувати за срібло) або заробляти на серфінгу, але все це не те. Основний спосіб отримувати платіжні бали – це залучати рефералів. З-за високої конкуренції займатися цим стає все важче.

  Якщо ви зіткнетеся з браком платіжних балів, подивіться способи набору рефералів. Застосовуючи кілька методів, ви точно зможете знайти інвесторів і легко виведете все, що накопичилося на вашому балансі для виводу.

  Заробіток на яйцях за допомогою рефералів

  У всіх іграх, що пропонують заробіток на птахах несуть яйця, працюють партнерські програми. Запрошуєш рефералів і отримуєш відсоток від тих коштів, які вони вносять на баланс. Умови і розмір винагороди скрізь різний. Однак, це все одно вигідно і допомагає заробляти без вкладень. Ось приклад умов:

  Це умови гри Річ бердз, заробіток на яйцях стає ще вигідніше і цікавіше за рахунок цього. Сам я давно користуюся партнерками ігор, вони приносять основний дохід і, з платіжними балами ніколи немає проблем. Щоб ви розуміли наскільки це вигідно, покажу приклад статистики:

  В іграх можна взагалі не купувати пташок і не збирати яйця, а просто шукати нових гравців. Так заробляють багато користувачів, тільки в цьому випадку, робота виходить не такий простий і захоплюючою. Зате знайти інвесторів не важко, зараз багато цікавляться цим способом заробітку в інтернеті.

  Скільки приносить заробіток на яйцях?

  Не можна назвати точну суму, тому що у кожного користувача виходить по-різному. Тут багато нюансів, плодючість птахів, курс обміну ігрової валюти, відсотки прибутковості в кожній конкретній грі і так далі. Тим не менш, ми постараємося відповісти на це питання, розрахувавши прибутковість червоної пташки Річ Бердз:

  Вартість такої птиці 5000 рублів. Сума немаленька, але і плодючість у неї 80 000 яєць на годину або 1 920 000 на добу. Продати це кількість яєць можна за 19 200 срібла, а вивести 192 рубля. Якщо в добу отримувати по 200 рублів, кошти швидко окупаються, але в цій грі лише 50% йде на висновок, тобто дохід на висновок буде 3000 рублів на місяць.

  Менше, ніж через 2 місяці, гроші повністю окупаються. Потрібно ще врахувати, що для виведення коштів в обраній для прикладу ігри, потрібні платіжні бали. Тому доведеться шукати рефералів. Почитайте статтю – як залучити рефералів на Goldenbirds, якщо вам здається це занадто складним.

  Аналоги ігор для заробітку на пташок

  В іграх пропонується не тільки заробіток на яйцях, є й інші сюжети. На аналогічних сайтах також цікаво і просто заробляти, а умови скрізь різні. Як ми вже говорили, краще створювати більше джерел прибутку одночасно. З допомогою цих ігор, ви теж будете отримувати дохід:

 • Taxi Money – гравцями закуповуються автомобілі, необхідні для виконання замовлень. Машинки автоматично розвозять пасажирів, а чим вони дорожчі, тим вище прибуток з кожного замовлення. У грі багато додаткових функцій, наприклад, автомобілі тюнингуются і можна заробити без вкладень в розділі КЛИКС.
 • Golden Mines – найняті гноми будуть займатися видобутком руди, а гравцеві буде потрібно лише продавати цей ресурс. Бали в грі є, але якщо вносиш на баланс понад 5000 рублів, адміністрація закріплює за тобою безкоштовних рефералів. Більше не доводиться нікого запрошувати.
 • Golden Tea – одна з небагатьох ігор, перекладена на кілька мов. Тому, вона набирає популярність у всьому світі. За проходження реєстрації всім гравцям дають по 100 рублів. Гроші потрібні для купівлі кущів з чаєм, від яких потім надходять листочки, з їх продажу видобувається прибуток.
 • ElvenGold – жодна з представлених у цій статті ігор не зрівняється з цим проектом по графіку. Вона тут, як у багатьох онлайн стратегіях. Що потрібно робити? Будувати будинки у власному середньовічному державі. Чим більше побудуєш будівель, тим більше надходить прибутку.
 • Lucky Bums – в грі незвичайний сюжет, тому що зареєстровані гравці стають бомжами. Їм належить довгий шлях до заможного життя, на якому доводиться купувати будинок, влаштовуватися на роботу і навіть давати хабарі політикам. За безліч додаткових функцій і багатьом подобається цей проект.
 • BestFerma – фруктова ферма з прибутковістю до 200% щомісяця. Саджанці коштують не дорого, садіть їх в будь-якій кількості і збирайте плоди для продажу. Виплати автоматичні, усього від 1 рубля. Якщо будете залучати рефералів, то з депозитів отримаєте до 40%.
 • RobotCash – у грі немає складних функцій, потрібно тільки купити роботів, щоб почати продавати енергію. Для старту потрібно внесок хоча б на 150 рублів. Перший депозит супроводжується бонусом у 50%. Якщо купити робота за 99 900 рублів, щоденна прибуток складе 1270 руб.
 • У цих іграх, птахи не несуть яйця, але заробіток надходить стабільний. Яка різниця, приносять прибуток гноми, машинки або дерева, найголовніше, що робити нічого не доводиться. З кожною з представлених ігор, я особисто отримував виплати і неодноразово. Тому, не переживайте, а вкладайте або заробити без вкладень, у багатьох іграх зараз це доступно.

  Користуючись нагодою, рекомендую ще один цікавий проект Univer Monstr. У грі потрібно купувати монстрів і збирати переляки. Сюжет взято з відомого мультфільму “Корпорація монстрів”. Зараз проводиться акція, лунають реферали від адміністрації та до депозитів докидывают 30%.

  Використовувати заробіток на яйцях реально вигідно. Кожна гра по-своєму унікальна і цікава. Так, є певні нюанси, іноді потрібні бали і встановлюються інші обмеження, але в цілому, цей спосіб заробітку в інтернеті вартий уваги.

  Коли я реєструвався на всіх цих сайтах, мене переповнювали сумніви, тепер же я розумію, це одні з найбільш прибуткових проектів, при грамотному підході.