15000 рублів виплата з 11 економічних ігор з виведенням грошей

Зміст

 • Як працюють інвестиційні гри?
  • Ігри, в які варто вкладати

З часом думка змінюється, особливо, якщо щось тобі не подобалося, почало приносити хороший прибуток. Відмінний приклад з свого життя я готовий розповісти вам в цій статті.


Коли мені запропонували зареєструватися в економічних іграх, але я ставився до них, як до лохотронам, а тепер розповідаю про таких іграх при кожній можливості.

Головна причина того, що думка змінилася – це 15000 рублів виплата з 11 економічних ігор з виведенням грошей. Виводжу я гроші постійно, виплата далеко не єдина.

Варто користуватися такими проектами для заробітку? Безумовно, але і вибирати їх потрібно ретельно, так як деякі взагалі нічого не виплачують.

Як працюють інвестиційні гри?

Принцип у них простий, спочатку інвестуєш у відкриття якогось віртуального бізнесу, а потім отримуєш від цього пасивну прибуток.

Набагато простіше розповісти на прикладі. У грі Taxi Money пропонують придбати машини, ціна у них різна, так само як і термін окупності:

Кожен сам вирішує, яку суму внести на баланс, але щоб виводити все, що приносять автомобілі на автоматі, потрібно збирати платіжні бали. Тут вони представлені у вигляді рублів на пасажирському рахунку.

Нараховують їх за поповнення, залучення рефералів, роботу в місті і виграші в Анклав. Особисто мені вдається виводити все, що накопичується на балансі для виведення:

Приблизно за таким же принципом працюють аналогічні проекти. Тільки в них вам можуть запропонувати купувати не автомобілі, а птахів, гномів, роботів і так далі.

Якщо розібратися в балової системи і активно працювати, легко виводиться пасивна прибуток, а найкращий спосіб – це залучення нових гравців (способи набору рефералів).

Ігри, в які варто вкладати

Другий рік я вкладаюся в економічні ігри і ні разу не пошкодував про це, на жаль, деякі молоді сайти швидко закриваються, але дохід все перебиває, тому серйозних проблем не з’являється.

Щоб ви сильно не ризикували, рекомендую інвестувати тільки в ті проекти, з яких я отримав виплати багато разів:

 • Taxi Money – про цей проект я вже розповів вище, тому поділюся тільки плюсами проекту. За перший депозит тут нараховують 25%, є кілька способів виведення, партнерська програма з підвищенням відсотка відрахувань, дають щоденний бонус, можна розважитися в гонках і навіть відкрити власну компанію.
 • Golden Birds – бізнес будується на пташиній фермі, а для збору прибутку, потрібно продаж яєць. На цьому тижні проекту виповнилося 900 днів, це серйозний показник для економічної гри. У ній є кілька способів виведення грошей, функціонал розширюється і на депозити встановлені бонуси.

 • Golden Tea – популярна гра не тільки в Росії, вона переведена на 3 мови, тому у неї багато зарубіжних шанувальників. Гравці вирощують чай, купуючи кущі і збираючи листочки. З недавнього часу партнерська програма стала 5ти рівневої, що істотно спрощує збирати енергію (платіжні бали).
 • Rich Birds – на цьому сайті взагалі не обов’язково запрошувати людей, так як є біржа, на якій обмінюються ігрові гроші (срібло) на платіжні бали. Сюжет теж пов’язаний з кольоровими пташками несуть яйця. Адміністрація тут постійно проводить якісь акції, збільшуючи депозити.
 • Stalker X – шанувальники гри Сталкер оцінять гру, адже в ній потрібно наймати бійців і відправляти їх в походи. Чим могутніше команда і чим серйозніше зброю у сталкерів, тим більше ресурсів вони приносять. Коли будете вносити гроші, отримаєте на 10% більше, максимальна окупність 100% щомісяця.
 • Golden Mines – гра проста, але якісна. Тут всі гравці стають ватажком загону гномів, які вирушають на видобуток руди. Ресурс потрібно продавати і тим самим заробляти золото. Якщо боїтеся, що не зможете запросити людей в гру, вносите 5000 рублів і адміністрація буде віддавати вам вільних рефералів (в порядку черги).
 • Mine Minerals (гра закрита) – сюжет тут схожий, так як ведеться видобуток кристалів з шахти. Якщо пройдете реєстрацію, отримаєте в подарунок 20 рублів, а з депозитів запрошених людей нараховується 10%. Акції запускаються постійно, виплати приходять максимум за 2 дні (зазвичай миттєво), мінімалка 5 рублів.
 • CimCity – мріяли стати мером міста? Реєструйтеся в цій грі, будуйте і розвивайте будівлі власний населений пункт. Ніж більш дорогі будівлі ви зведете, тим більше грошей буде надходити. Максимальна окупність 52%, працює 2х рівнева партнерська програма, мінімальний поріг для виведення 10 рублів.
 • Best Ferma – застарілий дизайн цієї гри не повинен вас налякати. Проект працює 750 днів і, незважаючи на його скромне оформлення, він виплатив більше 2 млн. рублів. Гравці заробляють на своїх фруктових садах, збираючи плоди з посаджених дерев. Тут нараховується 40% від депозитів рефералів, найвигідніші умови.
 • World Birds – відмінне оформлення проекту робить свою справу. Аудиторія гравців 120 000 учасників, а загальні виплати перевищують 3 млн. рублів. Головні герої гри – пташки з Angry Birds. Їх війна з поросятами триває, а вам буде потрібно зібрати загін бійців, щоб продавати як можна більше захоплених свиней.
 • Lucky Farm – віртуальний фруктовий бізнес у цій грі вже відкрили тисячі користувачів. Вони вирощують фрукти, а деякі купили техніку для переробки і в рази збільшили прибутковість своєї ділянки. Щоб активувати функцію виведення, потрібно внести всього 50 рублів.
 • Час показав, що всі ці проекти чесні та гідні нашої з вами уваги.

  Скільки вкладати вирішуйте самі, на закінчення я лише дам пораду – не інвестуйте в одну гру, вибирайте кілька цікавих проектів. Це знижує ризики, краще мати декілька джерел прибутку.