20 сайтів для швидкого заробітку грошей в інтернеті

Зміст

 • З чого почати швидкий заробіток в інтернеті?
 • У соціальних мережах можна швидко заробляти
 • Як заробити гроші в інтернеті від 200 до 500 рублів в день?
 • Як швидко заробити з мобільного?
 • Введення капчі – швидко заробити без вкладень
 • Як швидко почати заробляти в інтернеті на автоматі?
 • Швидкий заробіток на відгуках і коментарях
 • Можна швидко знайти постійну роботу в інтернеті?
 • Де ще вдається швидко заробити гроші в інтернеті?
 • Висновок

У користувачів інтернету стільки можливостей для заробітку в мережі. Але ж ніхто не хоче створювати сайт, розкручувати групу або записувати ролики на YouTube, тому що перший прибуток доведеться довго чекати. Отримати все і відразу не вийде, хоча є ресурси і способи, з якими вдається набагато швидше зібрати дохід.

На цій сторінці зібрано 20 сайтів для швидкого заробітку грошей в інтернеті, а також розглядаються різні методи. Не потрібно ні в чому розбиратися, ви зрозумієте, що потрібно робити з ходу. Інформація на цій сторінці призначена для новачків, щоб кожен зміг стартувати без вкладень.

З чого почати швидкий заробіток в інтернеті?

В інтернеті розрахунки ведуться через платіжні системи. Потрібно обов’язково відкрити гаманець, щоб отримувати виплати з сайтів. Краще зареєструвати Webmoney, тому що ця платіжка найбезпечніша. Якщо у вас вже є рахунок в QIWI або Яндекс.Гроші, цього цілком достатньо.

Інтересом новачків до віддалених заробітків активно користуються шахраї. Кругом обманюють і розводять на гроші тих, хто ще не встиг розібратися у всіх тонкощах.

Щоб не зіткнутися зі свавіллям, будьте обережні:

 • не купуйте ніяких навчальних курсів, вся необхідна інформація є в інтернеті;
 • не вірте, що можна заробити мільйон за пару днів, подібні заголовки краще обходити стороною;
 • забудьте про програми, здатних виконувати роботу замість вас, їх не існує. Шахраї заробляють на продажу такого софта або поширюють, таким чином, віруси;
 • деякі шахраї пропонують купити аккаунт, в якому є кнопка «бабло», ще одне розлучення, халяви не буває;
 • навіть не думайте про те, щоб почати заробітки з біржі Форекс. Там крутяться великі гроші, але 99% новачків втрачають вкладені кошти;
 • краще не намагатися навариться чорними методами, це черева-то наслідками.

Початківцям працівникам інтернету краще розібратися в простих методах заробітку і не гнатися за великими сумами. Все, що пов’язано з «швидким» доходом, апріорі не зможе приносити великий дохід, якщо тільки ви не професійний програміст, дизайнер або інший затребуваний фахівець.

У соціальних мережах можна швидко заробляти

Всі ми сидимо в соціалках, спілкуємося, лайкаем цікаві пости, щось викладаємо. Багато хто і не знають, що через свої сторінки деякі люди заробляють реальні гроші. Це не жарт, зараз активно розкручуються групи, паблики, замовляється реклама, на це йдуть величезні суми.

Якщо у вас є розкручена сторінка, використовуйте біржі реклами в соціальних мережах.

Щоб отримати репости, передплатників і багато іншого, рекламодавці використовують спеціальні сервіси. Одним з найбільш популярних є Vktarget. У цій системі потрібно авторизуватися своїми профілями від соц. мереж і після цього починають приходити завдання. Інтерфейс простий і зручний, виконуєш замовлення, тиснеш «Перевірити» і швидко одержуєш оплату:

Замовлення приходять для тих сторінок, якими ви ввійшли в систему. Вагомий плюс для новачків на цьому сайті – можливість виведення коштів від 25 рублів на різні гаманці або прямо на баланс телефону:

За дорученнями платять в середньому по 50 копійок, не думайте, що це дуже мало, адже на виконання завдань йде кілька секунд. Якщо у вас є акаунти з безліччю друзів і ви хочете отримувати більш вагомі винагороди, реєструйтеся на Forumok. Тут потрібно вибрати соц. мережа і відправити на модерацію свій аккаунт:

Модератори швидко перевіряють сторінки виконавців і після цього можна переходити до пошуку замовлень. На відміну від першого проекту, в систему дозволяється додавати хоч скільки акаунтів. Щоб виконати завдання, потрібно спочатку знайти відповідне доручення і відправити заявку на його виконання. Вибір тут великий:

Репости, розміщення реклами, підписки і багато іншого замовляють у цій системі. Рекламодавці ставлять обмеження по сторінкам, на зображенні показано фільтри по країнах і кількістю друзів. Заробляти не важко, але звідси вивести кошти ви зможете тільки на гаманець Webmoney.

Як заробити гроші в інтернеті від 200 до 500 рублів в день?

Кожен день новачки заглядають на кликовые спонсори, щоб взятися за найпростішу роботу і отримати швидкі гроші. У перший же день заробітку реально вивести першу прибуток, ніяких вкладень і навчання. Робота легка, на почтовиках замовляються накрутки, виконавцям платять за:

 • реєстрацію;
 • коментарі;
 • перегляди відео;
 • голосування;
 • завантаження;
 • оформлення замовлень.

Це і багато іншого приносить не такий великий, але все ж дохід. Кращий сервіс для цього заробітку – Wmmail. Поштовик обійшов усіх своїх конкурентів, за рахунок широкого функціоналу. Тут ще й отримують гроші з продажу статей. Після реєстрації в системі, можна відразу перейти в розділ із завданнями:

Замовлення різні, їх завжди багато, а виконання доступно кожному. Щоб дізнатися, що саме потрібно зробити, необхідно відкрити опис, натиснувши на назву завдання. Там же розташовані кнопки для старту і відправлення звіту:

У цьому прикладі за вступ і репост платять 1 цент (приблизно 60 копійок). Вигідні умови для виконавця. В описі обов’язково вказується, які дані необхідні для перевірки. Їх потрібно відправити рекламодавцеві після виконання роботи:

Точно також заробляють новачки через аналогічний сервіс Seosprint. На ньому середні розцінки трохи нижче, тому тут більше рекламодавців. Завдань майже в 5 разів більше. На цьому сайті не так багато додаткових функцій, а виконуються замовлення за таким же алгоритмом. Природно, сервіс відрізняється по оформленню:

Якщо ви прямо зараз зареєструєтесь на одному з цих сайтів і почнете працювати, швидко отримаєте гроші. Це найпростіший вид заробітку в інтернеті, яким можна користуватися постійно. Графік вільний, начальства не буде, заходь і працюй, коли тобі зручно.

Як швидко заробити з мобільного?

У кого зараз немає смартфону, ці пристрої заполонили весь світ, а з їх допомогою теж можна заробляти гроші. Всі представлені вище сервіси для цього підходять, але набагато зручніше використовувати спеціальні додатки. Розробники і партнери платять гроші за те, що люди встановлюють ігри і програми.

Продаж фотографій з телефону через Iconzoomer – креативний спосіб робити гроші, перебуваючи в будь-якому куточку планети.

Не скрізь однаково щедрі винагороди. Одним з кращих додатків для швидкого заробітку є іноземний проект WHAFF. Потрібно зареєструватись і після цього перейти на вкладку WHAFF Picks, там представлені всі доступні встановлення програми й оплата:

Зазвичай виплачується 10-20 центів за установку (приблизно 5-12 рублів). Також бувають доручення, в яких нараховуються гроші щодня, якщо програми не видаляються і використовуються.

Незважаючи на іноземні корені цього проекту, з його використанням ніяких проблем не виникає. Після відкриття будь-якого завдання показуються дії, є опису російською мовою:

Виведення коштів доступний на різні рахунки, щоб отримати гроші, потрібно використовувати PayPal або Skrill. Такі методи виведення вам не підходять? Тоді качайте російський аналог AdvertApp. Серед російськомовних аналогів, цей проект найпопулярніший, тому в ньому найбільше доручень. Що стосується виведення, то тут є навіть переклад номер телефону:

Завантажувати мобільні програми ви зможете з громадського транспорту, на навчанні, на роботі або вдома перед телевізором. Звичайно, роботою цей спосіб не назвеш, тому що винагороди мінімальні. З іншого боку, відмінна підробіток у вільний час.

Введення капчі – швидко заробити без вкладень

Хоч представлені вище методи і підходять кожному новачкові, є користувачі, для яких все це надто складно. Завжди є альтернативні способи, а введення капчі є відмінним варіантом. Навіть діти можуть проходити перевірку на ботів, а професіонали готові платити за ці дії, щоб самим не розгадувати капчу.

Цей швидкий заробіток в мережі пропонується не багатьма сервісами, найкращий Rucaptcha. Робота починається відразу після реєстрації. Капчі трапляються різні, але найчастіше в них потрібно просто розгадати букви і цифри. Оплата варіюється від 1 до 4 копійок, чим менше виконавців у системі, тим вище ставки (зазвичай вранці і пізно вночі ніхто не працює):

Ця система почала тестування мобільної версії, працюйте зі смартфонів. Зароблені кошти зможете виводити на електронний гаманець та номери телефонів. Другий схожий сервіс був створений іноземними розробниками, але російська версія у нього є. На КолотиБабло платять приблизно 50 центів за 1000 капч, виконувати роботу також просто:

Для виконавців даний сервіс набагато цікавіше. Способів виведення теж багато, для зручності пропонують завантажити плагін під браузер Chrome, але найголовніше – це бонусна система. Найактивніші виконавці отримують додаткову зарплату у вигляді відсотків, максимум 25% від зароблених за місяць коштів:

Навряд чи ви знайдете більш простий спосіб, як швидко заробити гроші. Це оптимальний спосіб для всіх новачків, тут точно не потрібні вкладення, а стартувати можна прямо зараз, навіть без знань.

Як швидко почати заробляти в інтернеті на автоматі?

Наступна пара проектів допоможе збільшити доходи початківця манімейкера. Придумані спеціальні розширення для браузерів, з якими можна отримувати оплату за перегляд реклами. Просто ставиш плагіни і займаєшся своїми справами, час від часу будуть з’являтися банери, можливо, ви навіть не помітите.

Якщо багато вільного часу у вас немає, використовуйте способи зі сторінки – як заробити ледачому на автоматі.

Для цього виду заробітку зараз з’являється все більше проектів. На даний момент найкращим є Surfearner. Після встановлення розширення, реклама буде додаватися до шапки відвідуваних сайтів. Вона супроводжується таймером, не закривайте сторінку, поки час не закінчиться (прокручуйте її, виконуйте будь-які інші дії):

Банери в браузерах приносять по кілька копійок, але найголовніше, що робити нічого не доводиться. Бажано поставити хоча б пару таких розширень, щоб реклама з’являлася частіше. Сервіс Teaser пропонує свій плагін, а через нього можуть відкриватися рекламовані сайти в нових вкладках або відкриватися банери в кутку:

Система відрізняється ще і тим, що при натисканні на кнопку «Перейти», користувачеві нараховується дворазове винагороду. Банер не заважає користуватися сайтами, а платять за 1-4 копійки за кожен перегляд. Швидко і багато через плагіни не заробиш, тому в сервісі пропонують виконувати завдання, як на буксах:

Отримувати гроші за те, що сидиш в інтернеті вигідно. Однак, платять тут дуже мало, але це краще, ніж вводити капчу або займатися звичайним серфінгом. Додавайте плагіни в браузер, вони не заважають займатися іншою роботою, грошик буде потихеньку капати.

Швидкий заробіток на відгуках і коментарях

З приводу всього, що оточує нас в повсякденному житті, люди мають власну думку. Чому б їм не поділитися, а заодно поспілкуватися з ким-небудь, якщо за це платять гроші. Накрутку коментарів часто замовляють власники сайтів, щоб розкрутити свої проекти, за допомогою відгуків вдається заробляти ще більше, але не так швидко.

Хочете вже сьогодні отримати гроші за коментування? Тоді вирушайте на сайт Qcomment і здайте іспит. Спочатку будуть доступні доручення з соціальних мереж, після тестування стають доступні замовлення по коментарям. Вони вигідні, величезні тексти ніхто писати не просить:

У цьому прикладі просять написати всього 300 символів (пара пропозицій). Коментар повинен бути у формі відкликання і за нього платять 9 рублів. Непогані умови, до того ж замовлень тут багато. Якщо ви впевнені, що здатні писати більш об’ємні статті, реєструйтеся на сайті Otzovik.

Там автори розповідають про продукти харчування, косметику, своїх поїздках в інші країни і в чому іншому. Не обов’язково, щоб думка була позитивне, приймаються тексти з негативним напрямком:

Бажано вибирати якісь популярні об’єкти для своїх відгуків (наприклад, новинки фільмів). Справа в тому, що винагороду автора залежить від кількості переглядів відгуків. Тут краще не розраховувати на швидкий заробіток, доведеться опублікувати багато текстів, щоб нараховувалися пристойні суми.

Можна швидко знайти постійну роботу в інтернеті?

Не всі користувачі готові працювати за невелику оплату. Багатьом хочеться знайти складні і високооплачувані доручення або взагалі влаштуватися на віддалену роботу. Такий варіант теж варто розглядати, адже зараз в мережі з’являється все більше підприємців і всі вони набирають штат співробітників.

Перед тим як шукати вакансії варто оцінити свої сили шляхом виконання окремих проектів. Зробити це можна за допомогою проекту Work-zilla. Через цю систему щодня виконуються замовлення за різними напрямками. Будь-які навички знадобляться у роботі, просять озвучити відеоролики, переписати статтю, створити сайт і багато іншого:

Щоб працювати в цій системі, необхідно мати Webmoney гаманець. Новачкам допомагають отримати необхідний атестат. За деякими замовленнями оплата дійсно висока, однак є й ще більш цікаві сайти. На біржі Weblancer є не тільки разові проекти, але і вакансії на удаленку:

Далеко не кожному фрілансеру вдається швидко почати заробляти великі гроші. Щоб надходили вигідні замовлення і брали на роботу, доводиться створювати портфоліо, набирати рейтинг і позитивні відгуки.

Бажаючих виконувати великі замовлення багато, роботодавці розглядають величезну кількість кандидатур, виділитися серед інших потенційних працівників не так вже просто.

Де ще вдається швидко заробити гроші в інтернеті?

Напрямів для віддаленої роботи багато, з ходу розібратися в кожному з них точно не вийде. Новачки не уявляють, наскільки у них широкі можливості і на чому реально роблять гроші професіонали. Давайте розглянемо ще кілька якісних проектів, які використовуються мільйонами людей:

 • Біржа копірайтингу Advego.
 • Стара біржа з різними завданнями, але основний прибуток тут отримують автори статей. Після реєстрації дозволяється виконувати замовлення, окрім написання текстів, просять поставити лайки, вступити в групи і багато іншого. Тільки після виконання 10 таких проектів, відкривається доступ до магазину статей:

  У завданнях винагороди пристойні, але тут не обійтися без професійних навичок. Не думайте, що написати статтю так просто, адже вона повинна бути унікальною, інформативною, Зміст овної і без єдиної помилки. Тому для швидкого заробітку новачкові краще братися за легкі завдання (тут платять більше, ніж на буксах).

 • Бінарні опціони OlympTrade.
 • Серйозний вид заробітку для тих, хто готовий ризикувати і вкладати свої гроші. У брокера приймаються ставки на рух курсів валют та вартості різних активів (акції, дорогоцінні метали та інше). Для старту потрібно витратити всього 350 рублів, це мінімальна сума поповнення.

  Після внесення депозиту, переходиш на платформу, вибираєш на що відкривати опціон і робиш ставку. Трейдер сам вирішує, через скільки його прогноз збудеться і в якому напрямку зміниться графік:

  Сама по собі торгівля гранично проста, але от складати прогнози важко. Котирування часто поводяться непередбачувано, тому вам точно знадобляться стратегії для торгівлі на Olymp Trade. Порівняно з усіма іншими способами заробітку, цей самий швидкий. На зображенні ви можете бачити, що всього за хвилину можна отримати дохід 2400 рублів.

 • Робота для новачків з CashBox.
 • Цей великий і популярний проект пропонує новачкам відразу кілька простих спосіб швидко заробити гроші. Є розділ із замовленнями по накрутці в соціальних мережах. Рідко з’являються запрошення на платні опитування. Трохи частіше пропонують встановлювати програми на мобільні пристрої. Найбільше роботи пов’язаної з довільними замовленнями:

  Як на будь-якому поштовому клієнті, тут пропонують проходити реєстрацію, встановлювати програми, писати коментарі, замовляти зворотні дзвінки і багато іншого. Зверніть увагу на винагороди, вони тут трохи більше, ніж на буксах. Виконайте будь-яке доручення і відразу зможете вивести кошти на свій гаманець Вебмані.

 • Платні опитування на Voprosnik.
 • Один з небагатьох проектів, на яких за реєстрацію дарують гроші. Кожен новий учасник отримує по 5 рублів, відразу після заповнення свого профілю. Заповнювати анкети у вільний час не тільки вигідно, але й цікаво. У них ставлять різні запитання, які бренди одягу ви віддаєте перевагу, яке моторне масло заливаєте і так далі:

  На опитуваннях швидко і багато не заробити, тому користувачі даного проекту також отримують дохід за відповіді на питання. Задавайте їх або відповідайте, щоб отримувати мінімум 3 рубля за кожні 30 переглядів сторінки. Враховуються переходи з пошукових систем, тому потрібно підбирати поширені теми:

  Ці питання нещодавно були додані в систему, вони вже приносять прибуток їх авторам. Мінімальна сума для виводу в цій системі 100 рублів. Краще користуватися форумом з питаннями і відповідями, так вдається набагато швидше зібрати необхідну суму.

 • Продаж інфотоваров через Glopart.
 • Система допомагає авторам різних навчальних курсів і програм, знаходити партнерів для продажу їх продуктів. Також вона знадобиться і користувачам, що бажають швидко заробити гроші в інтернеті. Проходиш реєстрацію, вибираєш будь інфопродукт, отримуєш партнерську посилання і з кожного замовлення нараховується комісія:

  Якщо знайти покупця цієї системи, можна заробити 455 рублів. Людей дозволяється залучати будь-якими способами. Розміщуйте пости на своїх сторінках в інтернеті. мережах, діліться курсами на форумах, залучайте реальних знайомих. Скільки ви будете отримувати грошей, залежить тільки від активності.

 • Робота веб моделлю на Bongamodels.
 • Хлопці і дівчата проводять відверті шоу для глядачів і отримують за це непогані гроші. Цей сайт зацікавить людей, які хочуть швидко знайти собі стабільний заробіток на дому. Не важливо, які у вас параметри і звідки ви, головне це вік старше 18 років (перевіряється при реєстрації). Ви тільки подивіться, скільки отримують досвідчені моделі:

  Тут крутяться серйозні суми, але залучати до себе увагу не просто. Потрібно виділятися на тлі інших моделей і пропонувати дійсно цікаве шоу. Моделі не паряться з приводу репутації в реальному житті, вони просто блокують свої міста (країни) і спілкуються з глядачами, які знаходяться далеко.

  З цієї збірки якісних сайтів, кожен підбере для себе відповідний ресурс. Заробити швидко без вкладень цілком реально, головне не сидіти, склавши руки, а щось пробувати, реєструватися, розбиратися у доступні способи.

  Висновок

  Мільйони людей переконалися, що заробити гроші без вкладень швидко через інтернет можна. Поповнити їхні ряди зможете і ви, тільки зробіть перший крок. Коли я був новачком, ні в що не вірив, здавалося, що кругом обман. Зараз користуюся партнерськими програмами, веду канал на Ютубі, блог і кручусь ще в кількох напрямках.

  Зрозуміло, що хочеться максимально швидко домогтися солідних відрахувань, але в мережі, все як у реальному житті. Прибуток збільшується поступово, а для одержання вигідних пропозицій, потрібно стати справжнім професіоналом. Добре, що вибір зараз великий, з якими знаннями і навичками люди можуть побудувати успішну кар’єру.

  Важливо залишатися реалістом, в інтернеті дуже багато інформації, яку розміщують шахраї. Потрібно розуміти, що мільйон за два дні нікому ще не вдавалося заробити. Потрібно робити вибір – заробити максимально швидко або прагнути до великого доходу. Особисто для мене, другий варіант цікавіше. Робота на перспективи куди прибутковіше, хоч і не відразу вдається «помацати» гроші.

  Є й багато цікавих ідей для запуску електронного бізнесу. Наприклад, заробіток на купонних сайтах. Всі чули про таких системах, але навіть не уявляють, як можна з ними робити гроші.

  Хто дійсно чогось хоче, обов’язково досягне своєї мети. Швидко заробити гроші в інтернеті без вкладень під силу кожному, а зі списком з 20 якісних сервісів, підшукати собі «шоколадне» місце набагато простіше.