20 зарубіжних клікових спонсорів

Зміст

  • Заробіток кліками – кращі зарубіжні сайти
    • Зарубіжні букси

З чого починають заробляти в інтернеті? Як правило, новачки віддають перевагу заробітку на кліках, так як це найпростіша можливість отримати дохід в мережі.


Все, що потрібно робити – це відвідувати сайти, а платять за це їх власники, щоб залучити відвідувачів.

У Рунеті для даного виду заробітку створені поштовики Wmmail і Seosprint, але користуватися зарубіжними аналогами набагато вигідніше.

Кожен досвідчений користувач знає, що розцінки на зарубіжних сайтах в рази вище. Тому, в даній статті ми представимо 20 зарубіжних клікових спонсорів, де ви зможете почати заробляти.

Незважаючи на те, що на них немає російської мови, пройти реєстрацію не складно, а витрачаючи по кілька хвилин на день, ви обов’язково наберете необхідну суму.

заработок на кликах

Заробіток кліками – кращі зарубіжні сайти

Крім мовного бар’єру, потрібно заздалегідь подумати про те, як ви будете виводити з іноземних поштовиків гроші. Гаманець Webmoney використовується тільки в Рунеті, тому, для виведення з закордонних сайтів потрібно використовувати PayPal, Payza і Payeer.

Не звертайте уваги на те, в якій електронній валюті вам платять, адже віртуальні гроші можна легко обміняти, а відповідний обмінник шукайте через BestChange.

Зарубіжні букси

1. Clixsense – один з кращих іноземних поштовиків, де є передбачено кілька простих способів заробітку (кліки, опитування, завдання).

2. Neobux – вже використовується багатьма користувачами з Росії. Тут теж багато різної роботи, крім заробітку на кліках.

3. Cashnhits – всього 60 центів потрібно набрати на кліках, щоб вивести звідси гроші на PayPal або AlertPay.

4. Ojooo – один з небагатьох зарубіжних поштовиків, який підтримує російську мову. Тут завжди багато доступних сайтів для платного перегляду.

5. Donkeymails – також кілька видів заробітку, мінімалка всього 1$, а кошти можна вивести на PayPal або Perfect Money.

6. Ayuwage – цей закордонний сервіс працює з 2009 року і пропонує кілька способів легкого заробітку, в тому числі і кліки.

7. Crisclix – на відміну від інших аналогів, тут ви кожен день будете отримувати не менше 4х доступних сайтів для перегляду, а мінімалка 2$.

8. Clixbery – середня оплата за клік 1-3 цента. Гарантовано день доступно від 7 сайтів, а для виводу потрібно набрати 4$.

9. Bux-union – тут платять в євро, а винагороди пристойні. Щоб вивести кошти, набирайте не менше 1 євро.

10. Newcashbux – платять до 7 центів за клік (найчастіше 1 цент). Висновок стає доступним, коли на рахунку більше 1 долара.

11. Rainclix – єдиний спосіб заробітку на цьому сайті – перегляд реклами. В середньому платять 1 цент за відвідування.

12. Kayads – ціни за перегляд сайтів тут значно нижче (майже як на Wmmail), зате сайтів завжди багато (грайте в лотерею і вигравайте до 5$).

13. Edenbux – кліки приносять до 6 центів, а гроші можна виводити на PayPal, Perfect Money і навіть Bitcoin.

14. Viabux – максимальна оплата за кліки 4 центи, а отримати дохід можна граючи в ігри або виконуючи завдання.

15. Feclix – звідси теж виводяться гроші на PayPal і Bitcoin, після набору 2 доларів. Перегляди За сайтів платять не більше 4х центів.

16. Wsbux – кожен день гарантовано доступно 4 сайту кліки, а висновок замовляється від 4$.

17. Clixpay – повноцінний кликовый спонсор з декількома способами заробітку. Розцінки не великі, зате багато сайтів для перегляду.

18. 4xbux – тут платять ще менше, але щодня кожному користувачеві пропонується відвідати від 10 сайтів.

19. Acesandnudes – перегляд сайтів приносить менше 1 цента, але щодня приходить не менше 8 речень за відвідування ресурсів (висновок на PayPal і Perfect Money).

20. Magic-clix – заробляючи тут на кліках, ви будете отримувати від 0.1 до 1 цента. Також можна виконувати завдання з оплачуваною реєстрацією.

Всі ці закордонні букси вже приносять дохід і давно працюють. На кожному з них є партнерська програма, тому, після реєстрації обов’язково розкажіть своїм друзям про новому сервісі.

Не дивно, що так багато людей намагається заробити з іноземними сервісами, адже винагороду на них в рази вище. Якщо ви вирішите користуватися представленими буксами, то радимо зареєструватися на зарубіжному опитувальнику Myiyo. За одну анкету тут можна отримати більше 1 Євро.