24 000 рублів мій заробіток з 15 ігор з виведенням грошей за липень 2016

Недовіра до деяких сайтів в інтернеті легко пояснити. Коли людині пропонується висока прибутковість з мінімальною активністю і вкладами, це віддає лохотроном.


Насправді, такі проекти дійсно існують і я готовий довести це. Вже не перший рік сам ними користуюся, зібралася дещо яка статистика.

Сума не дуже велика, але 24 000 рублів мій заробіток з 15 ігор з виведенням грошей за липень 2016 – це цілком непогано.

Користувачі інтернету неохоче реєструються в подібних системах, ще рідше вони поповнюють баланси. Побоювання виправдані, але краще набратися сміливості і зробити внесок один раз, ніж потім шкодувати про це.

В яких іграх точно можна заробити?

Економічні ігри інколи закриваються, це неминучий фінал кожного проекту. Проте до цього моменту встигаєш вивести прибуток у кілька разів більше.

В цьому я вже переконався, тому тепер сміливо розповідаю всім про інвестиційні іграх. Великі суми вкладати не обов’язково, тут головна фішка залучення рефералів.

Використовуйте ТОП 10 ферми з виведенням грошей, вирощуйте дерева, садіть грядки, доглядайте за тваринами.

Чим більшу збираєш команду, тим швидше багатшаєш. Кожен раз, коли реферали вводять у гру свої гроші, тобі зараховується відсоток.

На кожному проекті він різний і зазвичай без запрошень взагалі не дають зробити висновок. Хоча є в іграх додаткові функції, які дозволяють розвиватися і без рефералів.

Найголовніше вибрати якісний проект, за роки роботи з такими ресурсами мені вдалося перевірити багато різних сайтів, ділюся з вами тільки тими, що платять мені впродовж декількох місяців:

 • Taxi Money – поки ця гра стоїть у мене на першому місці, так як грошей вона приносить найбільше. Купуйте машини, вони пасивно приносять дохід. Запрошувати людей не обов’язково, в місті доступні замовлення для заробітку на пасажирський рахунок.
 • Golden Birds – справжній довгожитель, виплачує майже 3 роки без проблем. Платите за пташок і збирайте яйця з їх продажу кошти, доступні для виводу. Вас чекають приємні бонуси за поповнення у вигляді пташок і 200% до суми.
 • Golden Mines – тут скуповують гномів для видобутку руди з шахт. Якщо не хочете нікого запрошувати, просто внесіть в гру 5 тисяч рублів. За це адміністрація прикріплює рефералів, зареєстрованих за прямим сслыкам.
 • Golden Tea – проект заслуговує поваги, так як ним користуються на світовому рівні. Гравці зі всієї планети скуповують чайні кущі і збирають листочки для заробітку. Партнерська програма тут 5ти рівнева, один активний гравець здатний забезпечити вас платіжними балами.
 • Chickens Farm – практично не відрізняється від пташиних ферм, тільки тут продаються курки. Рік гра вже відпрацювала, з виплатами ніяких проблем. За поповнення балансу дають бонус 100%.
 • Robot Cash – сюжет тут незвичайний, скуповуєш роботів для генерації енергії, яка потім продається. Без вкладів не почати, до на старті вистачає 150 рублів. Гравцям роздають щоденні бонуси.
 • Stalker X – шанувальників цього проекту найбільше, так як він створений за сюжетом популярної комп’ютерної гри. Найміть сталкерів, вони відправляються за видобутком артефактів, а чим краще у них озброєння, тим більше прибутку.
 • BestFerma – підійде тим, хто не хоче розбиратися в складних функціях. Саджанці ростуть і плодоносять, фрукти і ягоди продаються, що приносить прибуток. На депозити тут теж є бонус 200%.
 • Rich Birds – героями гри є пташки, спочатку витрачаєш на них, потім заробляєш на яйцях. За реєстрацію дають трохи грошей, до того ж тут є біржа срібла, де продаються платіжні бали.

 • Money Birds – ця гра нічим не відрізняється, платіжні бали також продаються за срібло. З моменту запуску (2014 рік) гра проводить виплати і всім новачкам зараховує за 1000 срібла безкоштовно.
 • Lucky-bums – по оформленню і задумом проект дасть фору всім аналогам. Починається гра з життя бездомного бродяги. Гравцям належить піднятися до рівня мільйонера, виконуючи різні дії, починаючи з покупки житла і закінчуючи хабарами.
 • Monopoliya – гра для справжніх бізнесменів. Тут відкривають пивоварні, радіостанції, кафе і багато іншого. З них надходить пасивна прибуток, а за цей час необхідно залучати рефералів.

 • Як бачите, з усіх цих ігор я отримував виплати, тому можете не сумніватися в їх чесності. Я не адміністратор, ніяк не пов’язаний з їх розробниками, просто вкладаю, граю, запрошую рефералів і отримую свої виплати.

  Подивіться, в які ігри з виведенням грошей не бажано грати, не всі проекти гідні нашого часу і грошей.

  Навіть якщо залишаються сумніви, обов’язково спробуйте хоча б одну з цих ігор. Спочатку мені не вірилося в їх прибутковість, тепер же ці сайти приносять стабільний профіт і взагалі нічого робити не доводиться.

  Нехай якісь ігри закриються, я сильно не турбуватимуся, адже дохід вже давно перевалив за суму інвестицій, до того ж виплати йдуть відразу з декількох сайтів.