3 сайту де можна отримати голоси Вконтакте безкоштовно

Зміст

 • Накрутка голосів Вконтакте безкоштовно
 • Голоси онлайн безкоштовно від Roboliker
 • Як отримати голоси безкоштовно?
 • Поради щодо спеціальних пропозицій Вконтакте
 • Безкоштовні голоси Вконтакті почтовиках
 • Безкоштовні голоси ВК за виграші в конкурсах
 • Додатки, щоб накрутити голоси Вконтакте швидко

Вконтакте є внутрішня валюта, яка називається Голосу. Вона знадобиться для різних цілей, починаючи з отримання бонусів в іграх, закінчуючи запуском реклами.

Щоб наші читачі не переплачували за цю валюту, ми вже розповідали, де купити голоси Вконтакте дешево, але можна обійтися і зовсім без витрат.

Як отримати голоси Вконтакте безкоштовно? Є кілька систем, де за певні дії нараховуються всілякі бали, які потім обмінюються на валюту соціальної мережі.

Частина з них була представлена в статті про безкоштовні голоси Вконтакте, а зараз ми розповімо про декілька аналогів.

Накрутка голосів Вконтакте безкоштовно

На кожному з представлених нижче сайтів, вам потрібно виконувати завдання. Вони можуть бути пов’язані з накрутками в соціальних мережах, іграми на мобільних пристроях і так далі.

Найголовніше, що висновок голосами Вконтакте на них доступний:

WASD. Популярний сервіс, так як через нього активно заробляють любителі онлайн ігор.

Тут за виконання доручень дають ричики, а їх потім можна обміняти на ігрову валюту. Щоб вивести 1 голос, вам потрібно буде набрати 70 ричиков. Скільки задач для цього потрібно виконати? Всього одне завдання може принести більше ніж 1 голос:

Нічого складного, проходиш в іграх рівні, вступаєш в групи, встановлюєш мобільні додатки. За все це нараховуються ричики, а зібравши всього 70 одиниць цієї валюти, можна замовляти переклад. Ричики автоматично переводяться в голоси, залишається тільки вказати адресу сторінки для перекладу.

Список сервісів ми збудували від найкращих проектів до менш цікавим. Більше і простіше отримувати голоси на WASD, так як там завжди багато доручень і винагороди за них пристойні.

Голоси онлайн безкоштовно від Roboliker

Є ще один відмінний проект, де заробляють голоси ВК. На Роболайкер усі завдання виконуються через профілі в соціальних мережах. На даний момент це доручення за Вконтакте і Инстаграму. За їх виконання на баланс приходять монети, їх обмінюють на голоси або реальні гроші:

Виконувати завдання не важко, але монет за них дається не так багато. Щоб вивести 10 рублів, потрібно зібрати 1100 монет. Щоб замовити 1 голос, потрібно накопичити мінімум 300 монет. У розділі висновку доступно 3 способи:

Найкращий спосіб зібрати багато монет на балансі – це запрошувати нових учасників. У особистому кабінеті доступна посилання для запрошень, відправляйте її кому завгодно і отримаєте за 30 монет (ви і ваш реферал). Якщо він виконає ще 25 завдань, додатково нарахують ще 100 монет. У цього сервісу є навіть мобільний додаток:

З його допомогою вдається заробляти монети і витрачати їх, прямо з телефону. Періодично помічаються затримки виплат голосами, але взагалі система перевірена, зароблені кошти переводять користувачам.

Якщо ви шукайте голоси, щоб запустити рекламу, то обов’язково прочитайте статтю про якісну рекламу в соціальних мережах.

Багато користувачів вже набрали величезну кількість голосів, з допомогою цих і інших сервісах. Крім використання внутрішньої валюти Вконтакте, вона знадобиться і для заробітку. Щоб продати голоси, виконуйте завдання на Wmmail і отримуйте близько 3 рублів за кожен з них.

Як отримати голоси безкоштовно?

Сторонніми сервісами новачки бояться користуватися, тому спеціальні пропозиції Вконтакте привертають більше уваги. У соціальній мережі рекламодавці проводять різні акції і платять безпосередньо голосами. Щоб перейти до тексту, потрібно на своїй сторінці перейти до поповнення балансу:

Користувачам пропонують кілька способів поповнення балансу. Трохи нижче ми розглянемо способи безкоштовно отримати голоси, в яких видобуваються електронні гроші. Зараз же розглянемо спеціальні пропозиції:

Вас можуть попросити оформити якийсь замовлення, подивитися відео, взяти участь у конкурсі, пограти в гру і так далі. Іноді з’являються завдання просто по вступу до групи великих компаній:

Головний плюс, сюди додаються доручення тільки від перевірених рекламодавців. З обманом не зіткнешся, а зараховуються голоси автоматично, після виконання всіх дій. Описання є в кожному дорученні:

Складні завдання виконуються довго, краще ловити замовлення по вступу в групи. Мені вдалося зібрати 8 голосів, вступивши в 4 співтовариства великих компаній:

За онлайн ігри платять більше, але, скільки часу буде потрібно, щоб пройти кілька рівнів і прокачатися, а зазвичай це обов’язкові вимоги рекламодавців.

Поради щодо спеціальних пропозицій Вконтакте

Це найбільш зручний спосіб отримати безкоштовні голоси ВК, але проводяться акції вигідні не часто. Далеко не всім рекламодавцям дозволяють використовувати в цьому головна проблема. Якщо ж ви вирішите застосувати цей метод, знадобляться рекомендації:

 • список завдань оновлюється, в залежності від міста в профілі. Спробуйте його змінити, вибирайте великі населені пункти, тоді пропозицій буде більше;
 • врахуйте, на нових сторінках або при зміні міста, список завдань спочатку буде порожнім. Потрібно чекати близько місяця, щоб почали з’являтися замовлення;
 • досвідчені користувачі відзначають, що кількість завдань впливає вік на сторінці і кількість друзів;
 • оновлюються завдання в 00:00 за московським часом, намагайтеся заходити і перевіряти доручення саме в цей час.

Щоб зібрати більше голосів, спробуйте виконати замовлення з інших сторінок, або попросіть друзів зробити роботу, а потім передати вам безкоштовні голоси ВК:

Зі спеціальними пропозиціями найпростіше отримувати валюту соціальної мережі, не потрібно відкривати ніяких гаманців і користуватися сторонніми ресурсами. Але багато таким чином голосів не отримаєш.

Безкоштовні голоси Вконтакті почтовиках

Кликовые спонсори використовуються для самого простого заробітку реальних грошей в інтернеті. Голоси в ВК можна купити за QIWI, Webmoney та іншу віртуальну валюту. На буксах для цього пропонується виконувати найпростіші доручення. Крім роботи в соціальних мережах, пропонують реєстрації, голосування та багато іншого:

Використовуйте кращі поштовики для такої роботи. Зібрати, наприклад, 70 рублів можна за пару годин, а за ці гроші зможете придбати 10 голосів. Є й більш простий спосіб відразу отримувати голоси, не відкриваючи електронний гаманець.

Спочатку потрібно заробити гроші, а потім запустити своє завдання щодо купівлі голосів. Запропонуйте виконавцям 3 рубля за переклад голосу, багато хто погодиться на такі умови:

Це приклад такого завдання, один з рекламодавців приймає голоси по 3 рубля і в звіті просить надіслати час перекладу, ID та прізвище. Після перевірки інформації, він вирішує оплачувати виконання чи ні. Тобто спочатку отримує голоси, а вже потім оплачує, все безпечно.

У нас є докладна інструкція, як запустити завдання на Seosprint. Воно допоможе вам викуповувати голоси всього за 3 рубля.

Кликовые спонсори спочатку знадобляться для заробітку з нуля, а потім для збору голосів за найнижчою ціною. При цьому, вкладати нічого не доведеться, адже спочатку ви виконаєте чужі замовлення і отримайте за це гроші на баланс.

Безкоштовні голоси ВК за виграші в конкурсах

У рекламних цілях через соціальні мережі проводяться різні конкурси та акції. Не так часто, але в них пропонують переможцям безкоштовні голоси. Звичайно, заробітком це не назвеш, адже крім того, що проводяться розіграші не часто, не факт, що саме ви станете переможцем. Шукати конкурси потрібно в спеціальних групах:

Вибирайте Топові спільноти, в них на стінах публікуються звіти про те, що переможці реально отримують голоси. Деякі проводять подібні акції, лише б привернути увагу, а голоси взагалі нікому не нараховують або створюють для цього фейковую сторінку.

Додатки, щоб накрутити голоси Вконтакте швидко

Новачків ще цікавлять програми в соціальних мережах, роздають голосу. На жаль, не можу уявити їх список, тому що більшість таких програм роздають голоси тільки після запуску. Коли в них набирається багато учасників, функція виведення голосів закривається щоб не витрачати зайві гроші.

Тому, доводиться користуватися новими додатками і постійно шукати актуальну інформацію. Також варто сказати про програми, які нібито допомагають накрутити голоси Вконтакте. Це лохотрон, такого софта не існує, не встановлюйте ніяких ботів, це марно.

Важливо знати, чому заморожують Вконтакте, так як при виконанні різних дій, з’являються ризики втратити своєї сторінки.

Через спеціальні пропозиції ВК безкоштовні голоси найпростіше набрати, але багато таким методом не отримаєш. На почтовиках схема найбільш вигідна, але трохи заморочена. Витратьте пару годин, щоб заробити на буксах грошей і запустити своє завдання. По 3 рубля ви більше ніде не знайдете голосу.