4 способи заробітку в Taxi Money

Популярність проекту Таксі Мані зростає щодня, а в інтернеті про цій грі з’являється все більше інформації.


Як правило, люди розповідають про покупку автомобілів і отримання пасивного доходу, але нічого не говорять про підводні камені. На рахунок для виведення дійсно надходять гроші на автоматі, але щоб їх вивести, потрібно працювати.

У цій статті зібрано 4 способи заробітку в Taxi Money. Вам доведеться щось робити або вкладати великі гроші, щоб легко виводити все, що накопичується за рахунок автомобілів.

Забудьте про пасивного прибутку, все це говориться тільки для того, щоб заманити людей на сайт, доводиться працювати всім.

Як заробити на Таксі Мані?

Почнемо з того, що купувати машини в будь-якому випадку буде потрібно. Саме з них надходить прибуток на рахунок для виводу.

Щоб звідти переводити гроші, треба ще збирати рублі на пасажирському рахунку. Це платіжні бали, саме їх складно добувати. Бажано починати з автомобілів 4 рівня, так як вони стають в нагоді для одного із способів видобутку балів.

Хоча можна обійтися і без вкладень, для цього є окремий спосіб, який теж представлений у цій статті:

  • Робота таксиста в місті. Як раз для використання цього способу вам і потрібно купити автомобіль мінімум 4го рівня. Тільки на такій машині можна буде виконувати окремі замовлення в місті. Спочатку потрібно купити ліцензію, а потім як можна частіше відправляти свої таксі на роботу. Більш докладно про це розказано в статті про заробіток в місті Taxi Money. З виконаних замовлень гроші можна отримувати на пасажирський рахунок.
  • Відкриття своєї компанії. Прибутковий, але дорогий варіант. Щоб відкрити компанію в місті, потрібно заплатити мінімум 8900 рублів. Цього вистачає на перший рівень компанії, інші коштують ще дорожче. Плюс полягає в тому, що самому не доводиться виконувати замовлення. Наймаєш як можна більше таксистів і отримуєш відсоток з їх зарплати. Відкрито компаній багато, тому доводиться ставити підвищений відсоток відрахувань працівникам.
  • Гонки в Анклав. Кілька місяців тому була запущена гра Анклав від Taxi Money, в якій проводяться гонки. Вкладатися там не обов’язково, перший автомобіль надається безкоштовно, а його можна покращувати, щоб без проблем вигравати в заїздах. Гроші на пасажирський рахунок там даються тільки за перемоги в конкурсах. Бажаючих багато, тому не сподівайтеся отримати прибуток швидко і просто, доведеться постійно ганятися з іншими людьми.
  • Партнерська програма. Цим способом я користуюся, вважаю його найкращим. Коли запрошуєш нових гравців, тобі нараховується відсоток від їх депозитів. Розмір відрахувань залежить від кваліфікації, підвищується вона в залежності від кількості запрошених людей. Спочатку на пасажирський рахунок дають 25% від поповнень, але показник можна збільшити до 40%. Навіть через соціальні мережі можна знайти прихильників пограти і паралельно заробити, хоча свій сайт набагато ефективніше.
  • Не обмежуйтеся однією грою у Таксі Мані багато якісних аналогів. На Golden-tea немає платіжних балів, а на Golden Mines за внесення 5000 рублів роздають безкоштовних рефералів.

    Заробляти на Taxi Money реально, але не плутайте це з пасивними інвестиціями. Щоб на пасажирському рахунку знаходилася достатня сума для виводу всіх засобів з балансу для висновку, доведеться попотіти.