5 переваг торгівлі з Бинариум

На які нюанси варто звертати увагу при виборі брокера бінарних опціонів? Що є критерієм надійності, а отже, і безпеки компанії?


У сьогоднішньому огляді ми розглянемо особливості торгівлі з російським брокером Бинариум і дізнаємося, чому він вже не перший рік популярний у російськомовних трейдерів.

Чому варто вибрати Бинариум?

 • Брокер Бинариум надає клієнтам кращі торгові умови, головна перевага брокера це доступні торгові умови.

  Якщо зайти на торговельні платформи існуючих і популярних брокерів, то побачите, що найчастіше мінімальний стартовий депозит починається від сум 200 доларів США і вище. А ось Бинариум зберіг мінімальний депозит на рівні 9 доларів США з мінімальною інвестицією від 1 долара США тільки.

 • Трейдери в першу чергу звертають увагу на те, що демократичні умови дозволяють починати торгівлю з невеликими інвестиціями, а вже наступний етап це безпосередньо трейдинг.

  Але ось як торгувати бінарними опціонами прибутково на постійній основі, як робити правильні прогнози? Ось і перевага номер 2. Це навчання клієнтів.

  Бинариум для навчання клієнтів створив розділ Академія, в розділі на будь-який смак запропоновані навчальні матеріали: текстове посібник з базовими поняттями та основами трейдингу, відео матеріали з більш докладним описом і прикладами аналізу за графіком, торгові стратегії для спрощення трейдингу. Все це приносить свої плоди і плюс на торговому рахунку.

 • Наступним достоїнством бінарного брокера Бинариум вважається унікальний сервіс індивідуального навчання з професійним трейдером-аналітиком компанії. Просто пробуйте цю послугу, і вам неодмінно сподобається.

  Для того, щоб скористатися сервісом, відкриваєте skype, трейдер Бинариум починає спілкування з клієнтом. В skype необхідно налаштувати екран в демонстраційному режимі. Всі операції, вироблювані трейдером компанії, виробляються виключно з рахунку професійного трейдера, кошти клієнта не зачіпаються при навчанні, якщо клієнт не дублює у себе угоди з особистого з рахунку.

  Професійний трейдер в процесі торгівлі коментує всі дії, відповість на запитання. Багато клієнтів стверджують, що після проходження спільного трейдингу з представником компанії, рівень їх знань виріс, а отже і % прибуткових угод.

 • Брокер Бинариум і його бонуси. Мотивація це двигун прогресу. Ось і компанія Бинариум, мотивуючи своїх клієнтів, пропонує бонусну систему.

  Прибуток з бонусу брокера не складно відпрацювати і дуже просто вивести з прибутком по операціях. В принципі, прибуток по операціях не стосується бонусу, і вивести її можна навіть не відпрацювавши бонус, але знову-таки пробуйте і у вас неодмінно вийде. Більший обіг угод – більший обсяг прибутку.

 • Вибираючи брокера Бинариум, багато хто цікавиться, а чесний брокер, не обманює він? І тоді одноголосно практикуючі трейдери відповідають, що в надійності компанії не варто й сумніватися.

  Виведення коштів з рахунків Бинариум чергове величезна гідність. Компанія має регуляцію ЦРОФР, тому трейдери зберігають спокій за свої гроші. Безпосередньо виведення грошей з рахунку залежить від типу рахунку та від методу виводу грошей. Передбачено кілька типів торговельних рахунків у Бинариум, детальніше про особливості ви можете дізнатися за посиланням: https://www.binarium.com/ru/account-types#.

 • Виведення грошей з платформи Бинариум відбувається швидко, засоби досягають клієнта не довше ніж через 5 робочих днів.

  З VIP-рахунки висновок прибутку здійснюється у пріоритетному порядку згідно запиту клієнта, з Бізнес рахунку тільки за 1 день, з Преміум – за 3 дні, а з Базового до 5 днів.