5 помилок відеоблогеров

При супроводі різних майданчиків, їх власники періодично допускають помилки.

Це стосується не тільки блогерів і власників груп в соц. мережах, але і тих, хто займається розвитком каналів на YouTube. Ми зібрали 5 помилок відеоблогеров, які зустрічаються найчастіше, і якщо ви ведете свій канал, то вам обов’язково потрібно про них дізнатися.

Не будемо починати з самого початку і розповідати про те, що тема каналу повинна бути цікавою і оформлення каналу повинно бути виконано ще на перших кроках.

Є маса інших серйозних недоліків, які зустрічаються в діяльності відеоблогеров.

Помилки ведення каналу на YouTube

  • Відео «не про що». Величезна кількість роликів на світовому відеохостингу можна віднести до розряду «не про що». У них переказується всім відома інформація, подаються інструкції з категорії «як витирати пил» тощо. Кожен ролик має бути цікавим, навіть одне дурне і безглузде відео може стати причиною, відписатися від каналу.
  • Ніякої уваги глядачам. Якщо ви не взаємодієте з користувачами, які дивляться ваші записи, то допускаєте серйозну помилку. Інтерес до роликів збільшується в кілька разів, коли його автор звертається до аудиторії, пропонує висловити свою думку, ділиться корисними посиланнями в описі або проводить якісь конкурси.
  • Без опису і ключів. До кожного ролика необхідно складати текстовий опис і це потрібно не тільки для користувачів, але і для пошукових систем. Найважливіший момент – це додавання ключових слів (популярних запитів), в описі, так і в заголовку, до ролика. Якщо ви хочете просувати канал, то це обов’язково потрібно робити.
  • Немає заклику до дії. Чого ви хочете домогтися від своїх глядачів? Виходячи з цього питання, можна встановити собі чітку мету. Наприклад, ви хочете, щоб кожен користувач побачив ролик підписався на канал або відвідав ваш сайт, так чому б не сказати про цьому прямо у відеозаписі? Заклики до дії працюють, і цим треба користуватися.
  • Посилання на інші ролики. Чим більше переглядів отримує ваш канал, тим швидше вона розвивається. Ні, кількість показів може не позначатися на позиціях, але коли багато людей подивляться ролик, ви набираєте популярність. В кожному відео, вставляйте блоки з посиланнями на інші записи, це підвищить загальну кількість переглядів.
  • Для початківців відеоблогеров, ця інформація повинна бути цікавою, адже багато хто намагається розкручувати канали на YouTube, але виходить це лише в одиниць. Розвивайтеся, покращуйте якість роликів, ставте собі конкретні цілі на кожну зйомку, використовуйте SEO, і ваші труди обов’язково дадуть результат.