5 правил ведення жіночого блогу

Про те, що одним з найбільш прибуткових напрямків для сайтів є жіноча тематика, знає кожен досвідчений вебмастер.

Головний плюс таких ресурсів – це переважно жіноча аудиторія відвідувачів, а як відомо, жінки більш лояльно ставляться до реклами і «змусити» їх клікнути по оголошенню, набагато простіше.

Відкриття жіночого блогу – це справа кількох годин, але щоб прийти до стабільних і великих доходів від майданчика, потрібно докласти не малі зусилля.

В даній статті представлено 5 правил ведення жіночого блогу, які допоможуть новачкам поліпшити свої ресурси і тим самим збільшать шанси на успішний розвиток проекту.

Як прийти до успіху з жіночим блогом?

  • Гарне оформлення. Жінки набагато більше звертають увагу на зовнішнє оформлення ресурсу, ніж чоловіки. Вони можуть залишитися на ресурсі тільки тому, що він незвично і оригінально промальований, тому потрібно серйозно задуматися над дизайном майданчики. Жінкам подобається все гарне, але не поспішайте навантажувати ресурс, краще скористатися мінімалізмом, а також використовувати м’які кольори (рожевий, бузковий, червоний).
  • Вузька цільова аудиторія. Цільова аудиторія жіночого сайту отже визначена, але її потрібно робити більш вузькою. Є безліч критеріїв, за якими можна розділити жіночу аудиторію, і це не тільки вік, але їх інтереси, уподобання, рівень життя і багато іншого. Жіночими блогами можуть бути проекти як про моду, так і про догляд за собою, але при цьому способи монетизації таких майданчиків можуть відрізнятися. Що вже буде цільова аудиторія, тим простіше вам буде визначити, як саме монетизувати трафік.
  • Цікаві пости. В принципі, це стосується не лише блогів на жіночу тематику, але й усіх інших проектів. Зараз у мережі є безліч сайтів на цю тему, але вони наповнюються усіляким «сміттям». Тексти переписуються, купуються на біржах за копійки, залучаються копірайтери-новачки і автори ресурсів не розуміють, чому їм не вдається завоювати популярність. Хочете, щоб відвідувачів було багато? Зробіть так, щоб їм було цікаво відвідувати ресурс.
  • Усунення бар’єрів. Не потрібно використовувати складних форм, термінів і незвичайної навігації, як вже говорилося, в цій ніші вітається мінімалізм. Основна частина відвідувачок вашого ресурсу, можуть володіти початковим рівнем знань інтернету, тому інформація повинна представлятися їм у найпростішій формі. Це ж стосується і навігації, не змушуйте їх довго вивчати інтерфейс, краще надайте звичайне меню.
  • Ніякого негативу. Серед відвідувачів вашого ресурсу обов’язково з’являться користувачі, які спробують вас висміювати, ображати і всіляко створити вам проблем. Не опускайтеся до їх рівня, а на всі провокації реагуйте спокійно і з насмішкою. Залізний спокій, упевненість в собі і байдужість до недоброзичливцям покаже ваш професіоналізм, і відвідувачі обов’язково це оцінять.
  • Інтернет переповнений різними рекомендаціями з ведення сайтів, але в більшості випадків вони одноманітні – це налаштування перелінковки, парсинг ключових слів, додавання різного формату контенту, спілкування з відвідувачами і так далі. Сподіваємося, що дана стаття поповнила ваші знання чимось новим.