5 причин заробляти на WMmail

Куди податися новачкові, який сильно хоче заробляти гроші в інтернеті, але навіть не уявляє, які способи йому доступні.


Зрозуміло, що для фріланса він ще не готовий, а в біржі Форекс доведеться дуже довго розбиратися, та ще й робити внески. Потрібно щось простіше, щоб зробити перший крок.

Проект WMmail 12 років стабільної роботи! 5 причин заробляти на WMmail ми розглянемо в цій статті. Це найкраща система для заробітку новачкам.

Складно повірити, але сайт працює з 2004 року, а за цей час з нього виплачено понад 6 мільйонів доларів. При цьому, він продовжує розвиватися й удосконалюватися.

Кращий старт у сфері заробітку в мережі це Wmmail

Поштовик відзначив своє день народження і розіграв цінні призи. Нові учасники реєструються на цьому сайті кожен день і його активно рекламують.

Така активність спостерігається у користувачів з ряду причин:

 • Заробіток без вкладень. Ніяких грошей не потрібно, щоб пройти звичайну реєстрацію на сайті і взятися за виконання завдань.

  Основний спосіб заробітку – це завдання. Їх створюють інші користувачі, щоб хтось побачив їх рекламу, пройшов реєстрацію на сайті, вступив в групу Вконтакті або виконав інші дії:

  Оплата за такі дії не висока, тому що все дуже просто. Погодьтеся, ставити лайки по одному центу теж вигідно.

  Є завдання з оплатою в кілька доларів, але там більш серйозні вимоги. Наприклад, написати статтю або після проходження реєстрації, заповнити профіль, підписатися на розсилку і так далі.

 • Заробити може кожен. Серйозних навичок для виконання замовлень з цього букса не потрібно. Вмієш реєструватися і переходити на сайти? Цих навичок вистачить.

  Тут ніхто не запитає, скільки вам років, яке отримали освіту і де ви проживаєте. А якщо є якісь ніші, в яких ви добре розбираєтеся, пишіть статті і виставляйте їх на продаж в спеціальному магазині:

  Додаткова підробіток з хорошою оплатою. Уявіть, що ви напишіть за день хоча б 3 статті і продасте їх по 1.5$. У добу виходить 4.5$ (300 рублів), а за місяць набігає 9000 рублів.

  Непоганий підробіток, не вимагає виконання важкої роботи і навчання. Це ще не рахуючи виконання вигідних завдань.

 • 3 платіжки для виведення + висновок на телефон. Раніше на поштовику виплачувалися гроші тільки на Webmoney. У 2016 році було додано відразу кілька додаткових способів.

  Сама по собі процедура виведення проста, заходиш у відповідний розділ, вказуєш номер гаманця і перекладаєш кошти. Якщо високий рейтинг, отримуєш автовыплату, інші заявки обробляються вручну:

  Після оновлення з’явилася можливість виведення на Payeer, Яндекс.Гроші та номери телефонів. Останній спосіб підходить тільки для жителів Росії. За правилами, приходять гроші на електронний гаманець протягом 3х днів.

 • Альтанка для спілкування та заробітку. У розділах спілкування проводяться конкурси, обговорюються різні теми і так далі. Тут цілком реально підшукати собі підробіток або завести нові корисні знайомства.

  Крім цього, тут нерідко роздають халяву. Отримати її можна в темах, зазначених міткою «Халява» або написавши який-небудь цікавий коментар:

  Зелені заохочення нічого не приносять, сині це кредити, жовті це центи, бузкові – монети на Wmmail. Заробітком це не назвеш, але приємне спілкування з тими, хто теж шукає віддалену роботу реально цікаве.

 • Вигідна партнерська програма. Букс реально перетворити на стабільне джерело пасивного прибутку. Для цього потрібно запросити багато рефералів.

  Коли люди виконують завдання або роблять замовлення, утримується комісія. Частину грошей віддають тому, хто запросив їх у систему. Умови дуже вигідні, так як відсоток надходить з 5ти рівнів:

  Якщо пощастить, ви запросите в систему людини, який буде активно залучати нових учасників, прибуток буде значною. Використовувати потрібно кожен спосіб набору рефералів, активність в цій справі тільки вітається. І ще не забувайте заохочувати запрошених, роздаючи бонуси і проводячи конкурси.

 • На цьому букс я працюю модератором. Якщо є якісь питання, задавайте їх у формі коментарів.

  Не дивно, що сотні тисяч людей заробляють на Wmmail. Це легендарний кликовый спонсор з великою історією. Найголовніше, що на його репутації немає чорних плям, виплати приходять стабільно, все чесно і адміністрація стежить за діями шахраїв.