7 корисних функцій в Instagram

Шанувальників соціальних мереж багато, але не всі знають, що на популярних сайтах є багато додаткових функцій.


Instagram простий у використанні, мобільний додаток не відрізняється величезним інструментарієм, але все необхідне у нього є. Як показує практика, деякі люди ще не користуються всім функціоналом проекту.

Є 7 корисних функцій в Instagram, про які ви могли не знати. Ми розповімо в цій статті про різні інструменти, вони знадобляться для поліпшення фото, пошуку цікавих записів і підвищують зручність.

Нагадуємо, що на нашому сайті є інструкція, як вставити фотографії з Instagram в Вконтакте, це теж може згодитися.

Корисні функції в Инстаграме

Тільки коли починаєш розбиратися у всіх дрібницях, відчуваєш, наскільки добре потрудилися розробники.

В Instagram реально багато цікавих інструментів, які можуть вам знадобитися:

 • Фільтри – це одна з причин популярності соціальної мережі. Після завантаження фотографії, можна застосувати безліч різних фільтрів. Вони дозволяють поліпшити знімок. Головне не поспішати і спробувати якомога більше варіантів. Не забувайте про вкладку «Редагувати», там є ще кілька інструментів:
 • Зазначені фото – не завжди вдалі, тому не хочеться їх показувати своїм передплатникам. Друзі можуть відзначити навіть на особистому фото, а щоб його ніхто не побачив, натисніть на своє ім’я на фото, а потім поставте чекбокс на Hide from My Profile:
 • Цікаві записи – можна переглядати в окремій вкладці. Ваші друзі лайкають запису і підписуються на акаунти, а ви можете подивитися, що їм найбільше подобається:
 • Історія лайків – допомагає відшукати все, що коли-то вам сподобалося. Щоб подивитися, під якими записами ставилися лайки, зайдіть в налаштування облікового запису і виберіть пункт «Вподобані вам публікації»:
 • Обмежені фото – додаються, коли не хочеться, щоб їх побачив кожен. Спеціально для цього на останньому етапі додавання зображення можна вибрати функцію Direct. Самі вибирайте, кому з друзів можна буде подивитися фото:
 • Фото з приватних повідомлень – за численними проханнями розробники додали цю функцію. Тепер можна поділитися будь записом з конкретною людиною. Для цього треба натиснути на стрілочку під постом і вибрати, кому саме буде доставлено повідомлення:
 • Оповіщення про записи – стануть в нагоді тим, хто рідко заходить в Instagram або не хоче упускати цікаві пости. Щоб на телефоні з’являлися повідомлення щоразу, коли в певному профілі публікувалися пости, потрібно зайти на нього, натиснути на 3 точки у верхньому правому кутку і вибрати останній пункт:
 • Можливо, про деякі функції Инстаграма ви вже знали, але новачкам ця інформація точно стане в нагоді. Тільки коли розбираєшся в доступних інструментах, розумієш, наскільки багато можливостей в соціальній мережі.

  Активним користувачам цієї соц. мережі ми настійно рекомендуємо дізнатися, як заробити в Instagram.

  Багато хто недооцінюють Instagram і вважають, що його розробники нічого не роблять. Насправді, в ньому є все, щоб розміщувати фото, ділитися ними, фільтрувати і так далі.