7 правил продуктивної роботи

Однією з головних особливостей роботи через інтернет, є відсутність начальства і вільний графік. Багато людей вважають це величезним плюсом, і лише приступаючи до роботи, розуміють, що це може бути мінусом.

Мотивувати себе на роботу не так просто і саме з цієї причини більшість початківців фрілансерів залишають заробітки в інтернеті, посилаючись на мінімальні доходи. Є 7 правил продуктивної роботи, які допоможуть вам змушувати себе працювати, ми розповімо вам про них в цій статті.

Як працювати?

  • Робота з межею. Доходи фрілансерів залежать від того, з якими трудовими обсягами вони здатні справлятися, а в деяких випадках віддалені працівники намагаються зробити як можна більше, забуваючи про робочий день. Не потрібно працювати допізна, це знижує продуктивність.
  • Своєчасні перепочинку. Виконуючи роботу, потрібно періодично влаштовувати собі відпочинок. Так звані походи «на обід», можна влаштовувати щогодини, а в їхній час не просто лежати на ліжку, а виконати які-небудь фізичні вправи.
  • Різноманітність. Буває дуже складно виконувати роботу, якщо вона одноманітна і монотонна. Деяким фрілансерам теж доводиться стикатися з такими справами, але якщо їх чергувати, ви внесете різноманітність в діяльність.
  • Гарний настрій. Ніхто не змушує вас приступати до роботи відразу ж, як ви прокинулися. Не поспішайте приступати до справ, для початку зарядитесь позитивними емоціями і отримаєте гарний настрій, працювати буде простіше.
  • Планування. Основний спосіб поліпшення продуктивності, який використовується дуже рідко. Більшість фрілансерів воліють не витрачати час на планування, а потім стикаються з проблемами розподілу робочого часу.
  • Тиша і спокій. Щоб повноцінно сконцентруватися на роботі, необхідно обмежитися від зовнішніх відволікаючих факторів. Якщо не можете усунути відволікаючі фактори, намагайтеся обмежитися від них (наприклад, одягайте навушники, щоб убезпечитися від зайвих шумів).
  • Порядок. На робочому місці обов’язково повинен бути порядок, причому мова йде не тільки про комп’ютерний стіл, але і про порядок всередині вашій системі. Розподіляйте файли з папок, підписуйте їх і т. д.
  • Якщо ви пробували займатися фрілансом і залишилися незадоволені доходами, спробуйте застосувати всі ці рекомендації, і ви обов’язково помітите, що продуктивність стала підвищеною.