7 золотих правил інвестування

Сучасні технології дозволяють інвестувати гроші, не виходячи з дому. Через інтернет, можна скористатися бінарними опціонами, ПАММ рахунками, арбітражем трафіку, будувати реферальні мережі, створювати сайти та багато іншого. Велика кількість можливостей для інвестування грошей, ще не є гарантією 100% успіху, адже гроші потрібно вкладати з розумом.

Щоб читачі нашого блогу знали, як правильно треба вкладати гроші, ми склали 7 золотих правил інвестування. Кожна людина, яка бажає збільшити стартовий капітал, повинен володіти певними знаннями, в іншому випадку домогтися успіху буде практично неможливо.

Як правильно інвестувати гроші?

  • Не робіть поспішних висновків. Приймаючи рішення про вклади, і вибираючи відповідний варіант, ви повинні виключити можливий тиск з боку. Величезна кількість людей може вмовляти вас вкласти гроші в їх прибуткову схему, але в першу чергу ви повинні довіряти самому собі. Уважно оцініть перспективи і зробіть правильні висновки про те чи іншому варіанті для інвестування.
  • Слухайте розумних людей. Якщо серед ваших знайомих є люди, які вже інвестують свої гроші та стабільно збільшують прибуток, то прислухайтеся до їхньої думки. У сфері інвестицій досвід відіграє важливу роль, а якщо його немає, то використовувати досвід інших людей.
  • Диверсифікація ризиків. Практично всі варіанти для вкладів супроводжуються ризиками, а щоб їх знизити, використовуйте відразу кілька джерел прибутку. Таким чином, при втраті грошових коштів з однієї справи, ви заповните свій бюджет, за рахунок інших джерел.
  • Розбирайтеся в схемах для вкладів. Щоб внесок був зроблений грамотно, вам потрібно володіти достатнім рівнем знань, для оцінки перспектив. Наприклад, лише деякі добре розбираються в Форексі, тим не менш, вкладають гроші в ПАММ рахунки, сподіваючись на грамотність трейдера. У даному випадку знання торгівлі на фінансовій біржі допомагають вибрати успішного трейдера.
  • Не інвестуйте в кредит. Здійснюючи внески, ні за що не використовуйте гроші отриманих у кредит. Крім того, що ви можете втратити все і опинитися в борговій ямі, вам потрібно стабільно виплачувати цей кредит, а відсоток збільшення капіталу може бути нижчою від відсоткової ставки за кредитом.
  • Не панікуйте. Безліч інвесторів при перших же невдачах намагаються швидко вивести гроші, не чекаючи подальших змін. У деяких випадках це допомагає зберегти частину грошей, а в деяких є дурістю. Наприклад, вклавши гроші в яку-небудь валюту, після зниження її курсу не поспішайте позбуватися її, проаналізуйте ринок, можливо, незабаром позиції повернуться або навіть будуть вищими, ніж були спочатку.
  • Прагнете до стабільності. Досвідчений і грамотний інвестор ніколи не женеться за високим прибутком, в першу чергу, для нього важлива стабільність. Погодьтеся, краще отримувати по 1000 рублів в день, ніж з невисокою ймовірністю очікувати 10 000 рублів.
  • Засвойте ці правила, а також постарайтеся отримати максимум знань у тій області, яку ви плануєте використовувати для інвестицій. Тільки в цьому випадку ваші шанси на успішний розвиток стартового капіталу будуть найбільшими.