8 Бірж фріланса для дизайнерів

Деякі користувачі на свої захоплення отримують професійні навички, але іноді недооцінюють свої можливості.


Зокрема, багато хто захоплюється графікою і добре розбираються в Фотошопі, але навіть не намагаються знайти роботу в інтернеті, хоча замовлень в цій ніші дуже багато.

Біржі фріланса для дизайнерів допоможуть знайти замовників, а можливо і постійних клієнтів. Чим раніше ви зареєструєтесь на них, тим швидше почнуть приходити замовлення.

Більше того, щоб отримувати якомога більше замовлень, потрібно використовувати відразу кілька бірж. Зараз ми розповімо, де шукати роботу дизайнера в інтернеті.

Кращі Фріланс біржі

Послуги веб дизайнерів постійно користуються попитом, а подивившись на проекти замовників, ви перестанете недооцінювати свої навички.

Шукайте замовлення на кращих біржах фріланса для дизайнерів:

Illustrators – щодня на цій біржі ілюстраторів додаються нові замовлення. Найчастіше, це створення різних логотипів, мультяшних картинок, створення елементів дизайну сайту і багато іншого.

Logopod – оригінальний спосіб заробітку для дизайнерів пропонує дана біржа. Тут можна виставляти на продаж різні логотипи, створені спеціально під домени. Домени обходяться в 100-350 рубелей, а за одну продаж можна виручити в рази більше.

Щоб продавати домени, потрібно заздалегідь скласти договір з реєстратором з віддаленої зміні власника доменного імені. Для цього потрібно складати заяву і завірити його у нотаріуса, детальніше дізнайтеся у обраного реєстратора.

Russiancreators – ще одна біржа веб дизайнерів, де постійно з’являються різноманітні замовлення. Клієнти можуть платити вам за створення елементів сайту, красиве оформлення меню, дизайни різних товарів і так далі.

Dlance – спеціалізована біржа для продажу готових дизайнів сайтів. Якщо ви вмієте створювати і верстати шаблони під різні движки, то це найкращий сервіс з їх продажу. Пройдіть звичайну реєстрацію і пропонуйте купити свої роботи.

Prohq – одна з небагатьох бірж, яка підійде для творчих людей з різним напрямком діяльності. Будь ви веб дизайнером, ілюстратором або навіть художником, тут ви обов’язково знайдете клієнтів.

Elance – зарубіжна біржа дизайнерів, де платять набагато більше. З урахуванням нинішнього курсу долара, працювати на зарубіжних клієнтів значно вигідніше, а за допомогою звичайного перекладача, ви зможете розібратися з вимогами по замовленню.

Weblancer – загальна біржа фріланса, де відповідні замовлення зможуть знайти і дизайнери. В розділі з анімаціями, графікою, фотографією, постійно додаються проекти для дизайнерів. Завдяки роботі адміністрації, обмани тут виключені.

FL – найпопулярніша фріланс біржа в Рунеті, з великою кількістю клієнтів. Роботи тут реально багато, але стати переможцем у конкурсі виконавців не так просто, так як бажаючих теж достатньо.

Професійні навички веб дизайнера можуть приносити серйозний прибуток і, не варто забувати, що творчі люди можуть непогано заробляти на продажу готових зображень.

Для цього створені окремі біржі, про які ми розповідали, описуючи заробіток на продажу фотографій. Навіть якщо ви вмієте малювати абстракції або мультяшні картинки, в фотобанках їх можна буде виставити на продаж.