9 помилок фрілансерів

Сфера фріланса наповнюється настільки швидко, що конкуренція стає все більш жорсткою і вже зараз знайти хорошого роботодавця може бути досить проблематично.


Початківці фрілансери далеко не завжди досягають хороших заробітків, але звинувачувати в цьому треба виключно себе.

Справа в тому, що віддалена робота володіє деякими особливостями, тому при її виконанні допускається безліч недоліків. 9 помилок фрілансерів, які ми пропонуємо в цій статті, є найпоширенішими, а якщо постаратися не допускати їх, можна розраховувати на успішний розвиток.

У чому помилки фрілансерів?

  • Найбільш поширеною проблемою є робота до пізньої ночі (або навіть виключно вночі). З вільним графіком роботи дуже легко збитися з нормального режиму, а допускати цього не можна, адже втрачається продуктивність праці.
  • Віддалена робота не вимагає вставати вранці, адже всі справи можна зробити протягом дня. Постійно відкладаючи роботу і довго розгойдуючись вранці, втрачається багато часу.
  • Коли виходить заробити перші хороші гроші, може з’явитися бажання працювати ще більш активно, і в деяких випадках це перетворюється на одержимість. Всіх грошей не заробити, потрібно вчасно відпочивати.
  • Робота, звичайно, є важливим моментом, але повністю обмежуватися з-за неї не варто. Коли вас запрошують на зустріч або звичайну прогулянку, краще погоджуватися, а багато від цього відмовляються і поступово приходять до депресій.
  • Після прийняття замовлення на виконання якоїсь роботи, її не можна відтягувати, чим раніше ви почнете, тим краще. Поширена помилка фрілансерів – студентський графік, супроводжуваний переконаннями «За останню ніч все зроблю».
  • Якщо ваша віддалена діяльність не є вашим хобі, то паралельно з роботою потрібно знаходити час на улюблені справи. Буде чудово, якщо у вас вийде інтегрувати цікаві заняття з роботою.
  • Отримуючи стабільно гроші і залучаючи клієнтів, багато фрілансери забувають про розвиток. Це ще одна груба помилка, незалежно від рівня вашого професіоналізму, потрібно постійно навчатися.
  • Відсутність фізичних вправ і підтримки правильного харчування, також часто зустрічається у фрілансерів. Сидяча робота серйозно позначається на здоров’ї, тому його потрібно підтримувати.
  • Остання помилка – це неграмотне управління грошима. Кожен фрілансер самостійно управляє своїми грошима, а винні в тому, що їх не вистачає, тільки ви самі. І ніколи не вважайте грошей, яких ще не заробили.
  • Ви думаєте, що досвідчені фрілансери нічим не відрізняються від новачків, крім рівня професіоналізму? Насправді це не так, адже за довгі роки віддаленої роботи, багато чого вчишся, від самодисципліни, то правильного управління фінансами.