Adguard – блокувальник реклами на сайтах

Зміст

  • Як прибрати рекламу в інтернеті?
    • Скільки коштує Adguard?

Відвідуючи простори інтернету, всім нам доводиться спостерігати величезну кількість реклами, яка вже набридла.


Всілякі банери, пропозиції по підписці, кричущі і миготливі вікна, порушують комфорт, і було б непогано прибрати рекламу з усіх сайтів. А зробити це цілком реально, за допомогою спеціального софту.

Програма Adguard – блокувальник реклами на сайтах, який відмінно справляється зі своїм завданням. Після установки цього софта, ви більше ніколи не побачите рекламу ні на одному сайті.

А крім цього, він убезпечить вас від стеження і підвищить безпеку при серфінг сайтів. Єдиний мінус, програма не безкоштовна, але коштує не дорого.

Як прибрати рекламу в інтернеті?

Після завантаження програми, ви отримаєте 2-х тижневе безкоштовне використання. Спробуйте встановити програму, щоб оцінити всі її переваги. Аналогічний софт в інтернеті є, але Adguard виконує відразу декілька функцій, що робить його кращим програмним забезпеченням.

Плюси Adguard:

  • захист від шахрайських сайтів, за рахунок величезної бази, до якої додані всі шкідливі ресурси;
  • блокування всіх форматів реклами;
  • за бажанням можна заблокувати сайти з інформацією для повнолітніх;
  • ви будете отримувати попередження при переході на сайт з низькою репутацією;
  • підвищення завантаження сайтів і економія трафіку;
  • підходить для всіх браузерів.

Для зручності, на офіційному сайті Adguard є інструмент, який дозволяє оцінити використання програми. Вам потрібно лише вказати адресу будь майданчика, щоб подивитися, як вона буде виглядати при використанні софта:

Adguard

Для прикладу ми ввели адресу нашого блогу і вирішили подивитися, чи впорається система з рекламою:

workion

Як бачите, немає рекламної ні рядка, ні банера, який знаходиться в лівій частині. Система відмінно справляється зі своїм призначенням.

Скільки коштує Adguard?

Чесно кажучи, вартість даної програми просто смішна. За кожен місяць її використання ви будете віддавати по 16 рублів. Але за цю суму ви отримаєте програму без батьківського контролю, тобто не можна буде закрити сайти з категорії +18, зате вся реклама з майданчиків зникне:

Якщо купувати ліцензію більше ніж на рік і більше ніж на 1 комп’ютер, можна непогано заощадити. Також, можна купити вічну ліцензію всього за 500 рублів для одного комп’ютера. Основні способи оплати представлені на рисунку:

А якщо вас щось не влаштує, то протягом 2х тижнів ви можете повернути всю суму, витрачену на ліцензію.

Програма Adguard є незамінним інструментом для всіх, хто активно користується інтернетом. Враховуючи її вартість, можна з впевненістю сказати, що їй абсолютно точно, повинен користуватися кожен.

Спробуйте встановити її і скористайтеся пробним періодом, навряд чи після цього ви зможете відмовитися від покупки ліцензії.