Advcash — платіжна система

Зміст

  • Офшорна платіжка Advcash
    • Advcash гаманець, як їм користуватися?
    • Навіщо потрібна Advcash карта?

Користувачам електронних грошей постійно доводиться стикатися з різними проблемами.


Якісь платіжки не стабільні, де беруть великі відсотки за висновок, а іноді за роботу пропонується валютою, якої ніколи не користувався. Саме тому, варто відкривати гаманці у всіх системах.

Advcash – платіжна система, в якій відкриття гаманця займе пару хвилин.

Реальний офіс є, транзакції обробляються максимально швидко, а сайт працює стабільно. У цій ЕПС є кілька явних переваг, за які і вибирають її професіонали. Одним з них є анонімний виведення коштів.

Офшорна платіжка Advcash

Підходить платіжна система як для приватних переказів, так і для ведення онлайн-бізнесу. Серед її партнерів є популярний сервіс Інтеркаса.

Застосовуючи один гаманець, вам більше не потрібно буде вибудовувати довгі ланцюжки для переказів коштів в інтернеті. А простий інтерфейс допоможе швидко у всьому розібратися навіть новачкові.

Платіжна система OOOpay теж володіє рядом переваг, рекомендуємо відкрити рахунок і в ній.

Дані клієнтів конфіденційні і не поширюються. Тільки вказуйте при реєстрації реальні дані, щоб потім легко пройти верифікацію і при необхідності замовити картку, з якої можна анонімно виводити гроші.

Навіть якщо вони зберігаються на рахунку в іншій платіжці, їх можна обміняти і потім перевести на офшорну картку.

Обмін Advcash провести не складно. Щоб знайти обмінник використовуйте BestChange. Вибирайте там валюту, яка у вас є, а поле «Отримаєте» шукайте Advanced Cash. Вам буде представлений список доступних сервісів:

Звичайно, доведеться віддати деякий відсоток комісії, але це краще, ніж ризикувати. Платіжний сервіс простий у використанні, а щоб у новачків не виникало проблем, ми розміщуємо докладну інструкцію.

Advcash гаманець, як їм користуватися?

Досвідчені манімейкери точно розберуться, що і як влаштовано в даній системі. Реєстрація класична, вказується мило, ім’я, прізвище та пароль. Після цього відразу потрапляєш в особистий кабінет Advcash.

Грошей на балансі, природно, не буде, тому можна провести поповнення, одним із запропонованих способів:

В основному меню представляються номери гаманців під різну національну валюту, а також є посилання для створення карти. Спочатку варто сказати про верифікацію Advcash.

Щоб перейти до неї, необхідно натиснути на статус під ім’ям і у вікні перейти ще по одній ссылке:

Проводиться вона в три простих етапу. Вам потрібно буде підтвердити особистість, надавши скан паспорта або водійського посвідчення.

Потім вказати адресу і виконати перевірку номера телефону. Все це потрібно робити, щоб розширити можливості:

Найчастіше Advanced Cash вибирають за анонімний виведення коштів. На сайті пропонується кілька способів перевести кошти. Залежно від обраного способу, розмір комісії змінюється.

Внутрішні перекази можна робити безкоштовно, а якщо переводити на банківську карту, комісія складе 5.99$ + 1.00%:

Набагато краще переводити кошти на карту ADVcash, так як в цьому випадку комісія складе всього 99 центів. Отримати таку картку може кожен клієнт, але за неї доведеться заплатити.

Навіщо потрібна Advcash карта?

Вона стане в нагоді для зручного, швидкого і найдешевшого виведення коштів в інтернеті. Незалежно від суми, віддаєш все долар за переклад. Платіжка співпрацює з MasterCard і випускає свої власні картки (ними можна користуватися по всьому світу).

Ось деякі особливості таких карток:

Зверніть увагу на останній пункт. Якщо замовити картку протягом перших 7 днів з моменту реєстрації, вона обійдеться в 4.99$. Потім ціна буде 14.99$, тому краще відразу її замовити.

На жаль, карти випускаються тільки для валюти USD та EUR, але якщо на електронному гаманці будуть рублі, ви легко їх обменяете в потрібну валюту при виведенні коштів.

На Advcash є партнерська програма. Вона 5ти рівнева і приносить до 20% відрахувань.

В основному люди вибирають Advcash, щоб виконувати анонімні перекази і легко знімати кошти на картки. Ми вже розповідали, де замовити офшорні карти в інтернеті, ця стаття може вам стане в нагоді, якщо з якихось причин не сподобається Advanced Cash.