Alexamaster — заробіток на серфінгу, відео і лайку

Зміст

 • Alexamaster – заробіток для новачків
  • Способи заробітку на Alexamaster
  • Як багато заробити на Alexamaster?

З’явилося чимало різних систем, що пропонують новачкам прості способи заробітку.


Користуватися вигідніше іноземними системами, так як зараз курс долара високий. Ми нерідко представляємо читачам зарубіжні проекти, ця стаття поповнить базу, а ви зможете легко заробити долари.

Заробіток на серфінгу, відео і лайку з Alexamaster підійде новачкам. У цій системі пропонується кілька способів для заробітку.

Крім перегляду сайтів, лайків у Facebook та перегляду відео з YouTube, є інші можливості. Зараз ми розповімо, скільки там платять, що потрібно робити і як вивести звідти гроші.

Alexamaster – заробіток для новачків

Першим ділом у цій системі потрібно пройти реєстрацію. Вона тут складається з двох етапів. Спочатку потрібно ввести ім’я та прізвище, придумати пароль і вказати адресу пошти:

На другому кроці вибирається діяльність, мета використання проекту, стать і вводиться дата народження:

Як бачите, під формою є кнопка, на якій вказано, що ви отримуєте 200 поінтів бонусом. Це невелика сума, так як курс тут 1$=30 000 Points. Скільки часу вам потрібно, щоб зібрати хоча б долар сказати складно, так як у кожного свій темп.

Способи заробітку на Alexamaster

Коли закінчите реєстрацію і потрапляєте в свій профіль побачите, що на балансі вже є гроші – це бонус. Тут же знаходиться кнопка для переходу до заробітку Points:

Як вже говорилося, на цьому сайті пропонується відразу декілька способів заробітку. Краще використовувати відразу всі, добуваючи максимум поінтів:

На жаль, російської мови тут немає, тому ми вирішили детальніше розповісти про кожного з цих способів заробітку:

 • Watch Videos – звичайний перегляд роликів на Ютубі.
 • Resell Traffic – залучайте рекламодавців і отримуйте відсоток з їх замовлень.
 • Vote Websites – оцінка переглянутих сторінок сайтів.
 • Auto Surf – автоматичний серфінг сайтів.
 • Facebook Likes – поінти за лайки на Фейсбуці.
 • Small Jobs – різні завдання для фрілансерів (записати відео, написати рекламний пост тощо).
 • Останній спосіб передбачає додаткову рекламу сайту. Платять там пристойно, наприклад, за створення промо відео, можна отримати 90 000 поінтів, а це 3$, що є мінімальною сумою для виводу.

  До речі про виплати, щоб їх отримувати, потрібно виконати певні вимоги:

  • накопичити мінімум 30 000 Points;
  • зібрати 1000 гарних голосів (даються за виконання різних завдань);
  • гарних голосів повинно бути більше, ніж поганих;
  • опрацювати на сайті потрібно не менше 7 днів.

  Переводять гроші тільки на рахунок PayPal. За останній рік було проведено безліч виплат, ось одна з них:

  Гроші реально приходять, тому про Alexamaster відгуки тільки позитивні. Спробуйте заробити хоча б невелику суму, це не так складно.

  Як багато заробити на Alexamaster?

  Є декілька хитрощів, які допомагають отримувати більше грошей з цієї системи. Перша – це залучення рефералів. Запрошуйте нових учасників і отримуйте 25% від їх доходів.

  Рекламодавців залучати вигідніше, але і складніше. Крім цього, є пара інших хитрощів:

 • Установка Alexa Bar – всім відоме розширення для браузера (Що таке Alexa Rank), який можна завантажити прямо з особистого кабінету. Користувачі, які переглядатимуть в серфінгу сайти з встановленим тулбаром, отримують на 1 Points більше.
 • Паралельний перегляд – при серфінгу сайтів, вам будуть давати посилання на сайт, а ви зможете додати її відразу в кілька браузерів або використовуючи проксі (Програма GatherProxy Scraper для роботи з проксі), відкривати декілька сторінок. Це дозволено в правилах і дуже прибутково.
 • Використовуйте всі хитрощі і обов’язково переглядайте сайти відразу в декількох вікнах. Це в рази підвищує прибутковість.

  Не забувайте про систему накруток LikesRock, в якій платять за лайки, репости, вступу в групи, додавання друзів в найпопулярніших соціальних мережах.

  Досвідчені користувачі розповідають, що за добу роботи з Alexamaster, вони збирали на автосерфінгах до 1.5$ на автоматі. Навіть з допомогою майнінгу не завжди вдається домогтися такого результату, хоча доведеться запускати багато вікон, що заважає користуватися комп’ютером.