Аналіз графіків бінарних опціонів

Торгівля на Форексі стає прибутковою лише в тому випадку, якщо трейдер почав свою діяльність з навчання.


Бінарні опціони зараз стали одним з найпопулярніших інструментів торгівлі, але користуватися ними потрібно грамотно, висока доходність супроводжується підвищеними ризиками.

Аналіз графіків бінарних опціонів – це невід’ємна частина роботи трейдера. Щоб скласти вірний прогноз, необхідно враховувати кожну дрібницю, а також переглядати графік за кілька днів.

Дана інформація допомагає побудувати правильне уявлення про те, як змінювалася вартість активу останнім часом.

Навіщо перевіряти графік бінарних опціонів?

Кожен досвідчений трейдер аналізує графік обраного активу. В першу чергу це робиться для застосування стратегії.

Майже всі тактики торгівлі бінарними опціонами побудовані на перевірці графіків та застосування індикаторів. Найпопулярніші брокери бінарних опціонів вже давно пропонують своїм клієнтам набір індикаторів.

Ними теж потрібно навчитися користуватися, так як у кожного своє призначення. Кольорові лінії накладаються прямо на графік і допомагають будувати вірні припущення.

Щоб навчитися їх застосовувати і розібратися, для чого аналізується графік в бінарних опціонів, обов’язково ознайомтеся з прибутковими стратегіями:

  • Money Flow;
  • OpenUp+;
  • просто і зі смаком;
  • буратіно;
  • Bomb Invest.

Розбираючи різні тактики торгівлі, ви помітите, скільки корисної і важливої інформації допомагають збирати графіки. Звичайно, застосовуються різні індикатори. Щоб продемонструвати приклад, давайте скористаємося торговою платформою IQoption.

Відео урок по заробітку в цьому брокера:

На сайті цього брокера можна підключити відразу кілька індикаторів:

В залежності від типу індикатора, рух його ліній дає певні підказки. Інформацію про індикаторах потрібно вивчати на сайтах брокерів, так як вони можуть відрізнятися за своїм призначенням.

Індикатори – це далеко не єдиний спосіб отримати корисні підказки при торгівлі. Використовуйте сервіс Investing, де публікуються багато корисної інформації для трейдингу (як класичного, так і через бінарні опціони).

Тонкощів в торгівлі опціонами багато, а аналіз графіка є відмінним прикладом. Навчіться «читати» графік, тоді він буде вам істотно допомагати при побудові прогнозів. Також не забувайте про продумані стратегії, засновані на індикаторах.