Анонімні платіжні системи

Зміст

 • Як робити анонімні платежі в інтернеті?
  • Список анонімних платіжних систем

Деякі користувачі інтернету, що використовують електронну комерцію, не хочуть, щоб хтось міг навести довідки і дізнатися про них більше.


Вони шукають можливості вести бухгалтерію анонімно, але майже всі популярні платіжки зараз вимагають верифікацію і відкрито працюють з правоохоронними органами.

Анонімні платіжні системи є і їх не так мало. Користуватися ними так само просто, як Webmoney, ” Яндекс.Грошима і їх аналогами.

У цій статті ми розповімо, якими платіжками варто користуватися людям, які бажають залишатися анонімними, а ви зможете приховувати свої доходи і витрати.

Як робити анонімні платежі в інтернеті?

Якщо ви хочете вести свої електронні рахунки з повною анонімністю, то краще використовувати кріптовалюти. У них немає датацентрів, відповідно, ніхто не зможе відстежити фінансову операцію.

Як вивести криптовалюту Bitcoin, Dogecoin і Litecoin ми вже розповідали, тому і з цим проблем не повинно виникати.

Мінус у криптовалют теж є, вони рідко де використовуються, тому є сенс відкривати електронні гаманці в анонімних платіжках. У цій статті розглядатимуться найпопулярніші ЕПС, ось їх невелике порівняння:

Були обрані тільки популярні платіжки, які використовуються багатьма сервісами. Також, більша їх частина доступна в системі BestChange, де можна знайти обмінник. Ви зможете змінювати Ківі, PayPal та інші віртуальні валюти за вигідним курсом:

Обов’язково збережіть моніторинг обмінників в закладки, він може стати в нагоді і для виведення коштів.

У списку Отримаєте», можна вибирати картки різних банків, хоча в цьому випадку, ваша анонімність пропаде, адже великі банки не приховують інформацію. Єдиний спосіб її відновити – використовувати офшорні карти.

Список анонімних платіжних систем

У порівняльній таблиці ви вже могли побачити, які платіжні системи пропонують клієнтам анонімність. Тепер давайте розглянемо їх більш детально:

 • Payeer – за популярністю, серед анонімних платіжних систем, у цієї компанії немає рівних. Вона зараз все частіше використовується навіть великими сайтами (є у всіх іграх з виведенням грошей). Комісії кілька високі, зате є багато способів виведення коштів і можна замовити офшорну карту.
 • Perfect Money – кілька років тому, це була найкраща анонімна платіжка. Комісії для верифікованих і не верифікованих користувачів відрізняються в 4 рази. Зате платіжка вельми популярна і часто зустрічається на багатьох сайтах. Також з мінусів варто відзначити відправку СМС (підтвердження операцій) за 10 центів.
 • AdvCash – ліміти для не пройшли верифікацію користувачів, складають обіг в 2500$ за місяць. Це одна з причин, зареєструвати гаманець саме тут. Також вони співпрацюють з Webmoney (є функція перекладу). Чим ще приваблива компанія, так це можливістю замовити пластикову карту.
 • OkPay – карту для анонімних платежів можна отримати і в цій платіжці, але місячний ліміт тут становить всього 300$. Перекази доступні в різних напрямках, проте, доводиться сплачувати більшу комісію за це (на внутрішні рахунки комісія 0.5%). Зате безпека тут відмінна.
 • Neteller – часто ця платіжка використовується в кращих онлайн казино. Вона найстаріша з цього списку, з’явилася в 1999 році, але сайт у них сучасний. У рік на гаманці доступний оборот всього 2000$. Є деякі проблеми з виведенням коштів, обмінники знайти не так просто.
 • Paxum – по-перше, тут немає російської мови, по-друге, застарілий дизайн і незручний, по-третє, сервіс не працює з популярними в Рунеті платіжками. А тепер увага! Місячний ліміт для не верифікованих користувачів становить 10 000$. Безпека середня, можна замовити випуск пластикової карти.
 • NixMoney – була створена в 2013 році росіянами. Оформлення сайту непогане, але особистий кабінет виконаний не професійно, а безпека сильно кульгає. Внутрішні перекази супроводжуються комісією 0.5%, верифікація взагалі не потрібно, висновок і поповнення тільки через обмінники.
 • Z-Payment – найчастіше цієї платіжкою користуються власники сайтів, для прийому платежів. Система анонімна, але висновок з неї можливий тільки на Bitcoin. Хоча це не проблема, можна легко знайти обмінники і перевести кошти на інші платіжні системи та картки Приватбанку.
 • Якщо порівняти ці сервіси комісії при поповненні, то найбільш вигідним стає Perfect Money (втім, як і при виведенні коштів). Але потрібно спиратися не тільки на цей показник, є багато інших факторів, які необхідно оцінювати при виборі платіжки.