Автокопилочка – шанс купити машину зі скидкою 47%

Є багато способів примножити свої гроші, а одним з них є використання пірамід в інтернеті.

Багато зараз відразу закриють вкладку, вважаючи цей пост рекламним, але пишеться він тільки для того, щоб розповісти про якісний проект. Мова піде про сайт Avtokopilochka, можливо ви про нього вже чули, так як працює проект не перший рік.

Автокопилочка – шанс купити машину зі знижкою 47%, але спочатку потрібно інвестувати і запросити чимало користувачів. Це звичайна матрична піраміда, гроші розподіляються між учасниками за рахунок залучення нових клієнтів. Все дуже просто, прибутково, а саме головне, чесно.

Як працює Автокопилочка?

Зареєструватись на цьому сайті без запрошення не вийде, тому, коли будете відкривати профіль, в першій сходинці введіть мій логін Drugan17:

Заповнюйте Форму і повністю, після цього вам потрібно буде вибрати один із столів. Перед цим можете ознайомитися з тим, чим вони відрізняються, вибравши на офіційному сайті розділ «Платформи».

Коротко скажу, що за кожним столом потрібно вкладати фіксовану суму, а чим вона більше, тим більше прибуток. Також, в залежності від обраного столу, ви отримуєте доступ до товарів зі знижкою:

Далі вам потрібно провести оплату. Зараз її можна провести через Ощадбанк або Perfect Money. Вибирайте зручний варіант і оплачуйте суму, вона залежить від того, якою стіл ви вибрали:

На всіх столах використовується матрична схема. Мінімальний вхід в проект 5$, заплативши цю суму, ви отримуєте доступ до особистого кабінету і можете відразу починати шукати рефералів.

Ваше завдання знайти всього 2х активних людей. Вони встають за вами, запрошують ще 4 людини, ті запрошують 8 користувачів, і на останньому рівні їх 16:

З повністю заповненої матриці в першому столі ви отримуєте 55$, ці гроші можна виводити. Щоб швидко зібрати велику кількість людей, використовуйте способи набору рефералів. Профіт в 50$ виводиться, решта 5$ йдуть на відкриття нової матриці під вашим рефералом 5го рівня.

Аналогічно працює 2й і 3й стіл, тільки там вхід 50$ і 500$. Вклади більше, але і за заповнену матрицю виплачується 550 і 5500 доларів.

По автомобільній програмі теж потрібно залучати нових учасників, щоб повністю заповнити матрицю на декількох столах.

Вхід там коштує набагато більше (від 1000$), але і знижка на машину надається величезна. Крім автомобіля, ви можете замовляти товари зі знижкою в магазині Автокопилочки:

Асортимент величезний, є все, починаючи з відеореєстраторів і закінчуючи кухонними комбайнами. Ціни доводиться уточнювати індивідуально, але знижки надаються не маленькі.

На Автокопилочке працює інвестиційна програма, за якою можна вкладати під 1.8% на добу, але відсоток залежить від обсягу стартового капіталу.

З сайту Avtokopilochka виплати вже отримували тисячі людей, відгуки про сайт позитивні, і працювати на ньому вкрай просто. Якщо ви сумніваєтеся, перегляньте інші варіанти, куди можна вкласти гроші в інтернеті. Навіть якщо у вас є невелика сума, ви зможете її примножити.