Автоматичні бінарні опціони

Зміст

  • Автоматична торгівля бінарними опціонами
    • Програми для бінарних опціонів краще взагалі не використовувати?

Початківці манімейкери завжди шукають способи автоматизації роботи в інтернеті, щоб з мінімальними витратами часу отримувати хороший дохід.


Сьогодні користувачам пропонуються програми автоскладальники бонусів, автокликкеры і навіть софт для автоматичної торгівлі бінарними опціонами.

Автоматичні бінарні опціони пропонуються різними брокерами, але потрібно розуміти, що вони недостатньо ефективні та прибуткові. Навіть якщо комусь вдасться створити програму, здатну на повному автоматі робити ставки, враховувати статистику і стежити за сигналами, вона не зможе завжди робити ставки в плюс.

Автоматична торгівля бінарними опціонами

Що представляє такий вид торгівлі? Все гранично просто, створюються спеціальні алгоритми, які проводять різні аналізи і виділяють ставки з найбільшою ймовірністю виграшу, після чого купуються опціони.

До речі є цікавий проект – Iqoption. З допомогою якого можна набагато простіше заробляти на бінарних опціонах. Подивіться відео огляд.

Ні одна автоматична програма для бінарних опціонів не здатна правильно оцінювати ситуацію та працювати без дій трейдера.

Не варто плутати такий софт з індикаторами, які представляють різні дані на основі аналізу ринку і допомагають трейдерам приймати рішення. Багато ведуться на такі пропозиції і вважають, що краще довірити управління депозитом роботу, але як показує практика, краще самому навчитися торгівлі бінарними опціонами.

На тлі підвищеного інтересу до програм для торгівлі опціонами, почали активно діяти шахраї. Вони пропонують різний софт за гроші, стверджуючи, що він допоможе вийти на 95% виграшних угод, але краще витратити ці гроші на навчання та здобуття практичного досвіду.

Програми для бінарних опціонів краще взагалі не використовувати?

Від використання софта автоматичної торгівлі краще відмовитися. Індикатори використовувати можна, але інформацію з них необхідно брати для аналізу, а не для ставок. Якщо ви дійсно хочете підняти ймовірність виграшів в опціонах, то застосовуйте стратегії Буратіно і Мартінгейла.

Новачки довіряють роботам, але більшість з них не здатні приносити дохід, а деякі і зовсім створюються з метою обману.

Найкращий спосіб навчитися користуватися цим інструментом торгівлі – це застосовувати на практиці перевірені стратегії, а щоб на це не пішло дуже багато грошей, користуйтеся бінарними опціонами з мінімальними вкладеннями.

Відгуки про автоматичної торгівлі бінарними опціонами тільки негативні і ні один користувач ще не знайшов софт, який зміг би працювати краще, ніж досвідчений трейдер. Саме тому, треба вчитися робити ставки самому.