Автоматичні сервіси по розкрутці в соціальних мережах

Досвідчені вебмастера і маркетологи не просто так приділяють велику увагу соціальним мережам.


Через них зараз можна набрати величезну популярність і швидко розкрутити бренд. Ось тільки для безлічі коментарів, учасників в групах або репостов, доводиться платити, а в деяких системах за подібні послуги вимагають великі суми.

Автоматичні сервіси по розкрутці в соціальних мережах, представлені в цій статті допоможуть вам швидко поліпшити будь показники.

Про накрутку груп Вконтакте та інших соціальних мережах в нас вже є стаття, там представлена корисна програма, от тільки для її використання потрібні акаунти.

Розкрутка в соц. мережах на автоматі

Працюють такі системи за одним принципом, відрізняються лише за обсягом функцій та оформлення. Якість накруток скрізь однакове, тому можете користуватися будь-яким сервісом:

 • Smmlaba – за 3 роки роботи ця система виконала понад півмільйона замовлень. Не так давно сюди додали нові функції. Тепер можна накрутити передплатників Periscope та перегляди на RuTube. Загальні розцінки досить низькі, наприклад, за 1000 переглядів на Ютубі беруть всього 69 рублів.
 • Pro-smm – підходить для накруток у всіх популярних RU соціальних мережах. При поповненні балансу вас чекають бонуси до 25% (залежно від суми). Адміністрація встановила ліміти, щоб майданчика не блокували за накрутки. Наприклад, за добу в групу ВК може набрати не більше 250 учасників, а кожен з них обійдеться в 20 копійок.
 • Soc-proof – ця система стане вам у нагоді, якщо потрібно накрутка в Telegram або SoundCloud. За дисконтною програмою ви також отримаєте додаткові бонуси при поповненні до 30%. Розцінки нормальні, за 100 вступів в співтовариство ВК платиш 90 рублів, а за перегляди на Ютубі від 12 копійок.
 • Soc-raskrutka – поки ця система виконала не так багато замовлень, але все попереду. Вони працюють зі всіма платіжними системами, гарантують високу якість і швидке розкручування в соціальних мережах. Щоб ви мали уявлення про ціни, за 1000 передплатників на сторінку доводиться платити всього 190 рублів.
 • Smmprice – всі російськомовні соціальні мережі тут додано, а ціни прийнятні. При використанні економічного режиму, за кожне вступ в групу ВК сплачується 20 копійок. При поповненні балансу вас також чекають бонуси, до 25% від суми.
 • Socialhammer – на відміну від попередніх сервісів, тут вам допоможуть не просто накрутити учасників, а знайдуть цільову аудиторію. Перші 4 дня ви можете користуватися послугами безкоштовно. На вибір пропонується 2 тарифу, по 35 і 45 рублів на добу. Хоч ціни не низькі, якістю ви точно залишитеся задоволені.
 • Soc – service – підійде сервіс для низькоякісних накруток. Тут використовується брут, тобто зламані сторінки. Якщо вам потрібні лайки або коментарі, для підвищення уваги до постів, система підійде. Розцінки найнижчі, 1000 лайків коштують 100 рублів, а 1000 друзів 300 рублів.
 • На нашому сайті є багато статей про те, як накрутити різні показники в соціальних мережах. Можливо, вам стане в нагоді накрутка передплатників в Instagram або вигідна накрутка Вконтакте.

  Навіть якщо у вас сайт компанії, автоматичні сервіси по розкрутці в соціальних мережах нагоді для підвищення популярності.

  Ті ж репости є відмінною рекламою, яку нормально сприймають користувачі. Але краще набирати передплатників у групу, так як при їх великій кількості, збільшується і природний приріст вступів.