Багатофункціональна SEO програма Site-auditor

Заощадити багато часу і полегшити свою працю працівники можуть інтернету з будь-якої сфери, так як розроблено безліч програм для фахівців з різних галузей.


Софт для перевірки сайтів є самим затребуваним, а головна причина цього – безліч не якісних програм.

Багатофункціональна SEO програма Site-auditor, є однією з кращих програм, через яку можна виконувати різні дії, від швидкого аудиту, до підбору слів і перевірки позицій в Яндексі і Google. Головний плюс – це безкоштовність, тому цією програмою користуються тисячі користувачів.

Як користуватися Site-auditor?

Ми подамо вам докладну інструкцію по використанню цієї програми, ви можете завантажити її з офіційного сайту, щоб паралельно з читанням матеріалу, використовувати її функціонал.

Експрес-аналіз.
Після запуску програми ви будете спостерігати форму, для проведення швидкого аналізу будь-якого ресурсу, потрібно лише вказати його адресу:

проверка сайта

Як бачите, тут відображається вся необхідна інформація про нашому блозі. Дуже зручно, що можна натискати на всі пункти і перевіряти результати вручну. Крім цього, у нижній частині ви будете спостерігати додатковий функціонал, щоб перевірити оптимізацію сторінки:

Натискаючи на кнопки, в основному полі буде з’являтися різна інформація. На зображенні ми вибрали перевірку Title і як бачите, тег коректно відображається.

Підбір запитів.
Друга вкладка програми, що відповідає за підбір запитів, стане в нагоді для пошуку ключових слів. Тут вам буде потрібно вказати різні запити, і ви отримаєте підказки по їх використанню:

При бажанні ви можете відмовитися від збірки варіантів і просто вибрати ключові слова, за якими хочете перевірити позиції свого ресурсу.

Видимість сайту.
Це самий корисний інструмент програми, з допомогою якого можна не тільки визначити позиції, але і знайти конкурентів, а також виділити релевантні сторінки. Почнемо з опису перевірки позицій.

Для цього вам потрібно буде вказати запити на вкладці Підбір запитів і після цього перейти до перевірки позицій. Коли відкриється вкладка, вибираєте пошукові системи і натискаєте «Перевірити»:

Через деякий час програма зробить перевірку, а ви отримаєте дані по кожній сторінці. Під кнопкою Перевірити, потрібно поставити обидві галочки, це Yandex і Google. На вкладці Конкуренти, ви будете спостерігати інші ресурси, які перебувають на найвищих позиціях за вказаними запитам.

Остання вкладка – Релевантні сторінки покаже вам, яку саме сторінку сайту краще оптимізувати і просувати під вказаний ключ:

Як бачите, ця програма відмінно справляється з деякими завданнями, і скористатися їй зовсім не складно. Новинна стрічка вказує, що розробники програми продовжують її удосконалювати, що робить програмний продукт ще краще, адже розширення функціоналу такій програмі точно не вистачає.