Банерна реклама від Seosprint

Сервіс Seosprint підходить не тільки для різного виду накруток, через нього можна отримувати цільовий трафік.


Аудиторія цього проекту – новачки, що бажають заробляти гроші. Вам потрібен такий трафік? Тоді ви можете використовувати різну рекламу від цього сайту.

Банерна реклама від Seosprint ідеально підходить для залучення уваги людей, які працюють на цьому кликовом спонсора.

Оплата проводиться за переходи і ціни тут значно нижчі, ніж у багатьох рекламних мережах. А враховуючи аудиторію зареєстрованих користувачів на цьому сайті, охоплення рекламної компанії буде величезним.

Як роЗміст ити банер на Seosprint?

Для початку хотілося б сказати, що показується банер під списком завдань, листів, сайтів в серфінгу і тестів, тобто у всіх розділах для заробітку:

Також реклама показується користувачам у фреймі при відвідуванні сайтів через серфінг:

Враховуючи місця для розташування банера, їх будуть бачити тільки ті, хто заробляє гроші, а такий трафік ідеально підходить навіть для реклами блогу про заробіток.

Щоб замовити банерну рекламу на Seosprint вам потрібно перейти в спеціальний розділ з блоку для рекламодавців:

У цьому розділі ви знайдете форму, через яку можна буде замовити показ банера і вказати посилання для перенаправлення трафіку:

Як бачите, для банерів встановлені певні вимоги. Якщо у вас ще немає красивого промо-матеріалу, то почитайте Як створити банер онлайн. Після додавання свого банера і вказання адреси сайту, зберігаєте створений шаблон і все, що вам залишиться зробити, це відправити рекламу на модерацію.

Як тільки модератор перевірить банер на сайті, можна буде поповнити рахунок на будь-яку суму і отримувати якісні переходи по 20 копійок.

Кликовые спонсори часто недооцінюють досвідчені користувачі, але якщо використовувати їх правильно, то можна добитися відмінних результатів. Навіть на багатьох популярних рекламних мережах ціни за переходи по банерам значно вище, але будь-яку рекламу на Seosprint розміщувати не можна, потрібно пам’ятати про цільової аудиторії.