База не рекомендованих сайтів Dr.Web – нова проблема

Зміст

  • Як вийти з бази не рекомендованих сайтів Dr.Web?
    • Що робити, якщо сайт потрапив в базу?

Захист користувачів інтернету продовжує поліпшуватися і з однієї сторони це добре.


З іншого ж боку, у багатьох вебмайстрів з’являються нові проблеми, пов’язані з недоробкою засобів захисту. Так, багато ресурси помилково потрапляють до бази антивірусних систем, як підозрілі сайти.

База не рекомендованих сайтів Dr.Web – нова проблема, з якою вже довелося зіткнутися багатьом власникам сайтів.

Якщо майданчик потрапляє в цей список, можна припускати, що у всіх користувачів цього антивіруса буде вискакувати повідомлення, а можливо і повністю заблокується сайт, це призведе до втрати цінного трафіку.

Як вийти з бази не рекомендованих сайтів Dr.Web?

Помилково в цій базу було додано величезна кількість самих різних сайтів. Можливо, і ваш ресурс вже знаходиться в ній, перевірку можна провести на сторінці vms.drweb.ru/online/.

За правилами компанії в список рекомендованих потрапляють сайти:

  • поширюють шкідливий або потенційно небезпечний софт;
  • фішингові сайти (що таке фішинг);
  • сайти, що використовують соціальну інженерію для обману людей.

Останній пункт дуже великий у нього входить багато різних типів майданчиків – сумнівні партнерські програми, онлайн-казино, сайти, які рекламують фінансові піраміди, а також сумнівні способи швидкого заробітку.

Абсолютно точно в базу потрапляє кожен сайт, що рекламує чарівні гаманці або чудодійні лікарські засоби, яких не існує в природі.

Що робити, якщо сайт потрапив в базу?

Якщо після перевірки свого ресурсу ви побачили напис «перебуває в базі небажаних сайтів Dr.Web», необхідно розібратися з причиною.

Вище представлені критерії додавання майданчиків, якщо ні до одного з них ваш проект не підходить, тоді сміливо пишіть в підтримку. Практика вже показала, що в більшості випадків співробітникові йдуть назустріч:

Якщо ви не рекламували піраміди, не створювали фішингові сайти і не поширюєте шкідливі програми, можливо, ваш ресурс зламали. Дізнайтеся, як захистити сайт від злому, щоб цього більше не повторювалося.

Антивірусні системи можуть заблокувати якісний ресурс помилково, але в більшості випадків на те є причини. Будьте уважні і не намагайтеся обманювати відвідувачів, рано чи пізно це призведе до величезних проблем.