Бездепозітний бонус 500$ на бінарні опціони

Перед тим як почати торгівлю бінарними опціонами, у кожного новачка з’являються сумніви.


Чи вийде у мене становити вірні прогнози? Може бути, я втрачу стартовий капітал? Можуть опціони взагалі приносити дохід? Які тільки питання не намагаєшся собі ставити, але всі страхи можна подолати, якщо почати без вкладень.

Бездепозітний бонус 500$ на бінарні опціони від Grand Capital – це чудова можливість випробувати свої сили в цьому виді торгівлі на Форексі. Таку можливість не надає ні один з брокерів. А щоб отримати цю суму, буде потрібно пройти кілька простих перевірок.

Як отримати бездепозітний бонус на опціони?

Почнемо з того, що Grand Capital – це найбільша торгова платформа, якою користуються багато трейдерів. Тут є кілька типів рахунків, широкий вибір торгових інструментів та інші позитивні моменти.

Працює компанія давно, а зі слів організаторів, видача бонусу, є кращим способом допомоги новачкам, які бояться почати торгувати.

Хочете отримати бонус 500$ і почати торгувати опціонами? Тоді проходьте звичайну реєстрацію на Grand Capital. Вивести ці гроші у вас не вийде, але все, що ви заробите більше цієї суми, може бути переведено на ваш реальний рахунок.

Виконайте всього 2 дії, щоб отримати бонус:

1. Підтвердіть номер телефону, вказаний при реєстрації. Робиться це у налаштуваннях профілю (на сторінці «безпека» використовуйте ОТР-прив’язку):

2. Завантажте скан одного з документів, що підтверджує вашу особу (в налаштуваннях, вкладка «Документи»):

Після цього, в розділі бонусів, ви зможете отримати 500$ на спеціальний рахунок, з якого можна користуватися майже всіма торговими інструментами:

Доступні бонусні кошти протягом 5 днів, на опціонах можна швидко вкласти цю суму і прокрутити не те що за кілька днів, а за кілька хвилин.

Через 5 днів бонусні гроші будуть списані, а профіт нараховується на реальний рахунок. Якщо зібрали більше 100$, то відкривається рахунок Standart, якщо менше, то Micro. За наступні 5 днів,
вам обов’язково потрібно поповнити баланс на суму вашого профіту, щоб ви могли використовувати ці гроші.

Отже, отримавши бонус без депозиту, у вас з’являється можливість вступити в торги. Відкривайте рахунок Option і вирушайте до торгового терміналу. Скачувати нічого не потрібно, він доступний в режимі онлайн.

На сторінці терміналу ви побачите інтерфейс, для зручності ми розділимо його на 3 складових:

1. У лівій частині будуть перебувати активи, які ви можете використовувати для відкриття опціонів:

2. По центру знаходиться форма, де можна задати час закінчення опціону, суму ставки і вибрати в якому напрямку зміниться графік:

3. Справа перебуває графік, де ви зможете стежити за зміною курсу і використовувати індикатори

У нижній частині відображаються відкриті і закриті ордера – статистика вашої торгівлі.

Торгувати опціонами не складно, важко скласти правильний прогноз, а для цього використовуйте індикатори або отримуйте сигнали по SMS.

Бездепозітний бонус є не єдиною перевагою цього брокера, є у нього й інші плюси:

  • 100% і 40% бонус на всі депозити;
  • видаються бонуси за активну торгівлю;
  • проводяться вебінари і надаються відеокурси;
  • можна створити демо-рахунок;
  • мінімальний депозит 10$;
  • 330 різних активів;
  • постійні конкурси та акції;
  • є всі ліцензії і сертифікати;
  • безліч способів виведення коштів;
  • можна інвестувати гроші під керуючих.

Вибираючи брокера для торгівлі бінарними опціонами, потрібно бути уважним. Якщо з якихось причин Grand Capital вас не влаштовує, реєструйтеся в інших провідних брокерів – Iqoption, Binarium і 24option.