Безкоштовна лотерея — Соціальний шанс

Зміст

  • Безкоштовна лотерея онлайн
    • Чесна безкоштовна соціальна лотерея
    • Де взяти шанси, щоб безкоштовно грати в лотерею?

Не всі вірять, а деякі і не знають, що існують безкоштовні лотереї з виграшами.


Вони дійсно є, а інтернет дозволяє приймати в них участь, не встаючи з комп’ютерного стільця. Прямо зараз ви можете перевірити свою удачу та отримати грошовий приз, а наскільки він буде великий, залежить тільки від вас.

Безкоштовна лотерея «Соціальний шанс» – один з небагатьох проектів, що дозволяють без вкладень стати учасником цікавої лотереї.

Досить пройти звичайну реєстрацію, щоб перевірити, щасливчик ви або невдаха. Грати дуже просто, а кожен день є можливість виграти 10 000 рублів.

Безкоштовна лотерея онлайн

Працює проект Social Chance з 2014 року і на ньому люди вже виграли більше 700 000 рублів. Проста, але захоплююча і цікава лотерея пропонується абсолютно безкоштовно.

Просто зареєструйтесь і отримайте шанси – ваші лотерейні квитки. Ці шанси можна купувати і збирати безкоштовно, зараз ми про все це розповімо.

Щоб провести першу гру, відразу після реєстрації перейдіть в розділ «Грати». Там буде знаходитися поле, де вам потрібно вибрати числа свого лотерейного квитка.

Кожен розіграш списує з балансу по одному шансу:

Самі вибираєте цифри, після чого тиснете «Грати». Через кілька секунд ви побачите, скільки вибраних чисел співпало із загаданою числом:

Виграш зараховується не тільки, якщо всі цифри були вірними. Навіть одна отгаданная цифра робить вас переможцем:

Як бачите, у нас збіглася тільки остання шістка. Це означає, що виграш становить 1 копійку:

Після розіграшу, під формою вибору чисел з’являється кнопка для супер ігри, якщо в неї зіграти, то можна потроїти свій виграш:

Тут все ще простіше, потрібно натиснути на одну цифру і вгадати, яка з них була загадана випадково. Все дуже просто, цікаво грати, а найголовніше, що ніхто вас не обдурить.

Чесна безкоштовна соціальна лотерея

У лотереї Соціальний шанс реалізований контроль чесності. Ви самі можете переконатися, що було загадане саме те число, яке видається на сайті. Для цього скачайте архів перед тим, як починаєте грати:

Відразу відкрити його не вийде, так як встановлюється пароль. Після того, як ви дізналися результат, замість кнопки скачування з’являється пароль:

Введіть цей пароль і відкриваєте архів, де буде комбінація цифр, яка спочатку була загадана. Тобто ніхто не може вплинути на результат, у всіх однакові шанси на перемогу.

Де взяти шанси, щоб безкоштовно грати в лотерею?

Тільки за реєстрацію нараховується один шанс, щоб кожен зміг зіграти відразу. Крім цього, в особистому кабінеті, на вкладці «Шанси», є декілька пропозиції для поповнення ігрового балансу:

Тут же вам дадуть партнерське посилання, щоб ви залучали нових учасників, отримуючи за це шанси. Крім цього, на ваш баланс будуть нараховуватися гроші за відіграні шанси рефералами. З першого рівня приходить по одній копійці, а з другого та третього рівня рефералів по 50 копійок.

Запрошувати рефералів через букси, спам або використовуючи ботів, заборонено.

Чим більше ви будете грати, залучати рефералів і вигравати, тим швидше підніметься ваш рейтинг. Навіщо він потрібен? Це дозволяє отримувати досягнення, які збільшують щоденний приріст шансів:

А для всіх тих, хто не готовий довго чекати, і хоче отримати відразу багато шансів, можна купити модифікатори. Вони збільшують отримання шансів до 5 разів:

Безкоштовна лотерея з реальним виграшем соціальний шанс, кожен день буде заповнювати ваш шансовый баланс, тому ви зможете без вкладень грати по кілька разів в добу.

Безкоштовні грошові лотереї це не міф. Якщо ви любите брати в них участь і бажаєте виграти величезні гроші, використовуйте сервіс Worldlotteryclub.

Такі безкоштовні лотереї з грошовими призами, як Social Chance є унікальними проектами.

Гроші чесно виводяться переможцям (мінімалка 50 рублів), про що розповідають численні відгуки. Спробуйте пограти, адже ви нічого не втрачаєте, а за пару хвилин можна провести відразу декілька розіграшів.