Безкоштовна розкрутка на YouTube на популярних темах

Зміст

  • Розкрутка YouTube безкоштовно
    • Розкрутка каналу YouTube безкоштовно по трендам

Кому з відеоблогеров не хотілося б збирати багато переглядів і стати популярним? Саме для цього вони записують ролики, що рекламують себе, витрачають сили і час.


Однак не всім вдається домогтися успіху, частково це залежить від того, наскільки правильно вибираються теми для нового контенту.

Безкоштовна розкрутка на YouTube на популярних темах можлива одним простим способом – це запис роликів, збирають максимум трафіку.

Що це за відеозапису? В них застосовуються різні тренди і популярні імена, що і допомагає залучати увагу. Ми вже розповідали, які збирають багато відео переглядів на YouTube, продовжимо цю тему.

Розкрутка YouTube безкоштовно

В першу чергу ця стаття буде корисна підприємцям та блогерам. Вони зможуть збирати багато трафіку для своїх сайтів і партнерських програм.

Візьміть за правило записувати по кілька роликів щодня. У цій справі повинна бути стабільність. Набагато краще записати 20 відео по 3 хвилини, ніж пихкати над часовий відеозаписом.

Перед тим як включати камеру або запускати програму захоплення екрану потрібно підшукати кращі назви і теми. Це основний момент безкоштовної розкрутки YouTube.

Першим ділом визначайте цільову аудиторію свого сайту, щоб визначити інтереси глядачів. Після цього, скористайтеся програмою Keyword tool pro.

Цей корисний софт допомагає визначити найпопулярніші запити на YouTube за ключовими словами. Програму можна не завантажувати, використовуючи онлайн версію, але в ній не показуються дані.

Можете самі спробувати скористатися сервісом Keywordtool.io:

Знайдено 416 ключових слів за запитом Іван Гай. Цей Топовий видеоблогер отримав величезну популярність, тому його ім’я можна сміливо додавати заголовок роликів, щоб збирати перегляди.

В Ютуб високі позиції віддаються роликам з великою кількістю переглядів, а записати ви можете окремі невеликі ролики хоч під кожен ключ окремо. Зміст повинен бути цікавим, тому без свіжих ідей не обійтися.

Використовуйте будь-які інші популярні запити, вибирайте те, що подобається людям. Не забудьте вибрати країну і перейти на вкладку аналізу ключових слів саме з YouTube.

Доведеться користуватися чужою популярністю, не звертайте на це уваги, головне грамотно вписати запит назва ролика, що забезпечить перегляди.

Розкрутка каналу YouTube безкоштовно по трендам

Ще один метод, як безкоштовно розкрутити канал на YouTube – це записувати ролики з найбільш актуальних тем. У світі постійно щось відбувається, а ви можете ділитися зібраною інформацією або навіть висловлювати свою думку.

За цим принципом діють багато видеоблогеры:

Без ексклюзивних інтерв’ю та відео з місця подій, створюються цікаві ролики. Підшукати тему, яка була б цікава великої аудиторії, не становить праці. Спеціально для цього був створений сервіс Google Trends.

У ньому навіть вводити нічого не треба, вказуєш країну і вибираєш Топові події:

Якщо не хочеться довго колупатися в загальних темах, вказуйте тематичні запити. На графіках показується, наскільки серйозний зліт у запитів останнім часом. Під будь-яку тематику каналу можна зібрати цікаві новини та тренди, щоб придумати відеоролик.

Ще на Google Trends є розділ з популярними відео на Ютубі:

За допомогою цього інструменту можна подивитися, які ролики зараз користуються найбільшою популярністю. Їх назви також є сенс додавати в опису своїх відео, щоб переманити глядачів.

Також, з допомогою трендів легко визначити, які товари користуються попитом:

Створюйте самі цікаві ролики, використовуючи всі представлені методи і, робіть це максимально часто.

Приміром, якщо записувати, хоча б по парі відео кожні 2 дні, вже через рік на каналі буде більше 700 роликів. Візьміться за справу зараз, щоб якомога швидше стати власником розкрученого каналу.

Безкоштовна розкрутка відео YouTube також важлива, як і грамотна монетизація. Дізнайтеся правила великого заробітку на YouTube і вичавлювати максимум від свого проекту.

Важко придумувати і створювати відеозапису, здатні вийти в ТОП і отримати величезну кількість переглядів. Тим не менш, до цього потрібно прагнути.

Не шукайте сайт безкоштовної розкрутки каналу YouTube, таких систем не існує. Краще попрацюйте над майданчиком і активно завантажуйте нові відео.