Безкоштовні птиці Rich Birds, як їх отримати?

Зміст

 • Отримуй безкоштовні птахів за виконання завдань
 • Як виконувати завдання на Rich Birds?
  • Заробіток на птахах без вкладень через партнерську програму
  • Біржа срібла на Rich Birds
  • Отримай безкоштовних птахів в інших іграх з виведенням грошей

В інвестиційних іграх для заробітку потрібні вкладення, а це відштовхує багатьох новачків. З’явилося багато проектів, де пропонують почати з нуля і роздають різні бонуси, але серед таких сайтів часто трапляються шахраї. Краще реєструватися в іграх, які перевірені роками.


Популярна гра Rich Birds виплатила понад 24.5 мільйонів рублів, такими показниками не можуть похвалитися деякі великі системи.

З недавнього часу, адміністрація цієї гри додала нову функцію, тепер можна стартувати без копійки вкладень.
Безкоштовні птиці Rich Birds, як їх отримати? У цій статті ми все детально розповімо.

Отримуй безкоштовні птахів за виконання завдань

Раніше на Rich Birds теж можна було починати без вкладень, тут завжди давали 1000 срібла за реєстрацію. Плюс до цього, доступний щоденний бонус, але зараз стало ще простіше вийти на велику прибутковість, взагалі нічого не вкладаючи. У гру додали завдання, з їх допомогою всі новачки можуть отримати безкоштовних пташок:

Список доручень оновлюється рідко, а по складності вони такі ж як на клікових спонсорів. На даний момент доступно 4 завдання, але для отримання подарункових птахів без вкладень підходять тільки 3 доручення. У них просять пройти реєстрацію або вступити в групу ВК:

Якщо виконати ці 3 замовлення, на балансі з’явиться 2000 монет і 5 пташок (одна з них жовта). Це кращий спосіб стартувати без вкладень, адже на цьому сайті є ще біржа срібла, яка дозволяє замовляти виплати без залучення рефералів, але про це трохи пізніше.

Як виконувати завдання на Rich Birds?

Кожен новачок розбереться, що потрібно зробити для отримання безкоштовних птахів. Тим не менш, ми вирішили скласти інструкцію, щоб ніхто не заплутався.

Пояснюємо покроково, що потрібно робити:

 • Вибираємо завдання і тиснемо на кнопку «Перейти до завдання». Відкривається сторінка, де детально розписано, що потрібно зробити:
 • Спочатку переходимо по посиланню з першого кроку в офіційну групу Rich Birds Вконтакте і підписуємося на неї:
 • Тепер натискаємо на посилання «Отримати бонус». Відбудеться авторизація через соціальну мережу і під завданням з’явиться напис «Виконано»:
 • В дорученнях чітко розписані всі кроки, так як в іграх заробляють новачки і їм потрібно детально пояснювати, що потрібно зробити. Виконайте всі доступні замовлення, очікуйте нові. Подарункові пташки відразу ж починають приносити яйця.

  Заробіток на птахах без вкладень через партнерську програму

  Як на мене, так в будь-якій грі краще починати з залучення нових учасників. Партнерська гра обов’язково присутній на подібних проектах, а використовуючи всі методи набору рефералів, можна швидко зібрати активну команду. Сам я цим давно і активно займаюся, в мене багато рефералів, це лише частина статистики:

  На Rich Birds в цьому плані досить вигідні умови. Відрахування приходять з рефералів до 5 рівня. Для запрошення гравців доступні різні банери і звичайні посилання. Дозволяється використовувати будь-які джерела трафіку:

  Крім цього, нещодавно додали реф. бонус, по якому приходять платіжні бали за активність рефералів. Чим більше у вас запрошено користувачів, які поповнюють баланс, тим більше Cash Points нараховується за реферала:

  На ігрові сайти для заробітку грошей не складно залучати користувачів. Всі мріють знайти роботу, яка б приносила задоволення і великий дохід. Гра Rich Birds точно може стати основним джерелом доходу.

  Біржа срібла на Rich Birds

  Партнерська програма хоч і вигідна, користуватися їй зовсім не обов’язково. Це ще один вагомий плюс даної гри. Спеціально для інвесторів тут придумана біржа Cash Points і через неї можна викуповувати скільки завгодно платіжних балів. Єдиний момент – потрібно внести 1000 рублів на рахунок, щоб активувати доступ:

  Коли у тебе багато пташок, срібло капає у величезній кількості. Купувати платіжні бали не так накладно. Курс змінюється вкрай рідко, вже кілька тижнів він стоїть на одному рівні. Щоб ви не подумали, що я рекламую цей проект, готовий поділитися своєю статистикою:

  Я вивів пристойну суму з цієї гри, саме тому і ділюсь інформацією про проект. Починав без копійки вкладень, що і вам рекомендую. Зрозуміло, що важко повірити в прибутковість такої простої гри, але коли стартуєш без витрат, ризиків немає, тому обов’язково спробуйте заробити з Rich Birds.

  Отримай безкоштовних птахів в інших іграх з виведенням грошей

  Є ще кілька цікавих ігор, в яких продаються пернаті (і не тільки) і можна стартувати взагалі без вкладень. Десь доступні бонуси, де пропонують отримати гроші за виконання різної роботи:

 • Super Birds – сайт вражає, адже на ньому всім новачкам дають грошей на покупку першої пташки, а ще можна заробити з допомогою серфінгу на інших пернатих. Тут немає платіжних балів, єдине обмеження це обов’язковий заробіток на перегляді сайтів від 1000 срібла.
 • World Birds – на відміну від Rich Birds і його аналогів на даному сайті не збираються яйця. Пташки захоплюють поросят, на них і робиться прибуток. За реєстрацію дається вітальний подарунок, його вистачає на придбання самої дешевої нінзя-пташки. Збирайте щоденні бонуси і збираєте на інших пернатих.
 • Kolxoz – на цьому сайті потрібно розвивати ферму, а купувати не дозволяється тільки пернатих. Почнете ви з пари курей, на них гроші даються в подарунок за реєстрацію. Кози дають за вступ до групи ВК, також можна заробити на серфінг сайтів. Балів у даній грі теж немає.
 • Chickens Farm – ще один проект без балів про курок. Він не сильно відрізняється від Rich Birds, так само проводиться збір яєць та подальший продаж. На жаль, безкоштовних курей тут можна отримати тільки через партнерську програму. З поповнень рефералів віддають 30%.
 • Golden Birds – серед пташиних ферм ця найстаріша. Працює 1200 днів, виплатила понад 83 мільйонів рублів. За реєстрацію нічого не дають, але є щоденний бонус до 100 срібла. Найдешевша пташка тут коштує 100 срібла, тобто якщо пощастить, то досить 1-5 разів зібрати бонус для старту без вкладень.
 • Якщо вам сподобалися економічні ігри, то краще зареєструватися відразу на всіх сайтах і отримати безкоштовних пташок. Ніде продукція не псується, нехай вони починають приносити вам яйця (та іншу продукцію), коли-небудь ви згадайте про це, і зможете забрати солідну суму.

  Безкоштовні птахи – це твій шанс почати грати без вкладень. Хто б що ні говорив, а інвестиційні ігри реально приносять величезний прибуток і якщо ви звернули увагу на мою статистику, то вже в цьому переконалися. Отримайте подарунки в іграх, ніхто не змушує вас вносити в них гроші.